Polska premiera Galaxy Tab S

01 samsPolska premiera tabletu odbyła się w kinie, no w końcu to premiera. Redakcja oid24.pl też się więc na nią wybrała. Prowadzący, w towarzystwie przedstawicieli producenta, rozpływali się nad zaletami ekranu SUPER AMOLED, no i jest to niewątpliwie istotny skok jakościowy, aż chce się spytać dlaczego tak późno matryce te pojawiają się w tabletach.
SUPER AMOLED ma istotne zalety oczywiście i w stosunku do matryc LCD, i do OLED, i AMOLED. Technologia ta oferuje jeszcze szerszy zakres kolorów. Na ekranie o rozdzielczości WQXGA 2560 x 1600 pikseli i proporcjach obrazu 16:10 można wyświetlić ponad 90% zakresu barw Adobe RGB. Ekran ma współczynnik kontrastu 100 000:1, który nadaje obrazom głębię i realizm, prezentując głębsze czernie i jaśniejsze biele. Kilka chwil obcowania z tabletem rzeczywiście potwierdza te walory. Ponadto tablet robi bardzo dobre wrażenie jeśli chodzi o design i wygodę trzymania. To, co jeszcze powinno zwrócić uwagę z praktycznego punktu widzenia – to oszczędne gospodarowanie energią akumulatorów przy wykorzystaniu między innymi trybu Ultra-Power Saving Mode oraz wydajna bateria. Ponieważ ekrany Super AMOLED nie wymagają podświetlenia, tablet zużywa mniej energii niż urządzenia o podobnym kształcie z porównywalnymi ekranami LCD.
05

Usługa Premium Content Eco-System
Tablet GALAXY Tab S został zaprojektowany z myślą o tym, że będzie używany do rozrywki.

  • W tablecie GALAXY Tab S debiutuje Papergarden, usługa firmy Samsung udostępniająca czasopisma. Dzięki zoptymalizowanemu środowisku wyświetlania interaktywnych czasopism cyfrowych użytkownicy będą mogli korzystać z szerokiej gamy popularnych publikacji w żywych, rzeczywistych kolorach.
  • Pakiety GALAXY Gift: firma Samsung nawiązała współpracę z ponad 30 czołowymi światowymi dostawcami najwyższej jakości mobilnych treści i usług, aby zapewnić użytkownikom GALAXY Tab S niezrównany poziom rozrywki.
  • Efektem partnerstwa strategicznego firm Samsung i Marvel jest zapewnienie użytkownikom tabletu GALAXY Tab S dostępu do ponad 15 000 komiksów przez 3 miesiące w postaci nieograniczonego bezpłatnego korzystania z aplikacji Marvel Unlimited.
  • Kindle dla firmy Samsung: Wyłącznie dla klientów firmy Samsung, którzy kupią tablety GALAXY Tab S, co miesiąc w Samsung Book Deals dostępna będzie bezpłatna książka. Ponadto będą oni mieli dostęp do bogatej oferty e-booków w księgarni Kindle.

Firma Samsung współpracuje również z Google Play i na start oferuje użytkownikom kilka przydatnych prezentów: dostęp do bogatej oferty filmów i treści oraz do wielu książek i czasopism z najwyższej półki za pomocą widżetu My Library. Użytkownicy GALAXY Tab S mogą też cieszyć się filmami w rozdzielczości YouTube 1080P Full HD, debiutującymi w systemie Android OS.

Tablet GALAXY Tab S jest niezwykle wydajny, a funkcje zabezpieczeń zapewniają bezproblemową obsługę wielozadaniowości. Za pomocą funkcji Call Forwarding i aplikacji SideSync 3.0 można nawiązywać połączenia telefoniczne między telefonem a tabletem GALAXY Tab S. Faktyczna wielozadaniowość nowego tabletu pozwala też jednocześnie surfować po internecie, oglądać filmy, udostępniać treści i wykonywać połączenia telefoniczne. A wszystko to bez obaw, że wykonywanie jednej czynności przerwie inną. Dzięki funkcji Quick Connect można szybko wyszukać i podłączyć urządzenia znajdujące się w zasięgu oraz łatwo udostępniać treści. Powyższe funkcje dostępne są zarówno w wersji WiFi, jak i LTE.

Dodatkowe przydatne opcje to między innymi funkcja Multi User Mode, która umożliwia tworzenie własnych spersonalizowanych profili, funkcja Fingerprint Scanner, zapewniająca bezpieczny i wygodny dostęp do urządzenia, oraz specjalnie zaprojektowana funkcja Kid’s Mode z osobnym interfejsem i przyjaznymi dla dzieci aplikacjami.

Tablet Samsung GALAXY Tab S dostępny jest w wersjach WiFi lub LTE z pamięcią o pojemności 16 oraz 32 GB, którą można rozszerzyć nawet o kolejne 128 GB za pomocą kart micro-SD. Użytkownicy mogą również wybierać pomiędzy wersją 10,5” a 8,4”. Urządzenie będzie dostępne w kolorach: tytanowo-brązowym, olśniewającej bieli i lśniącej czerwieni (tylko dla modelu 8,4”).

02 sams

 

Firma Samsung Electronics przygotowała też dla swoich klientów specjalną promocję – przy zakupie tabletu GALAXY Tab S każdy otrzyma słuchawki Samsung LEVEL On o wartości 859 zł w prezencie. Nowe słuchawki Samsung zostały zaprojektowane z myślą o urządzeniach mobilnych, ułatwiając codzienne użytkowanie i zapewniając jednocześnie wysoką jakość dźwięku.

01-eo-og900b-standard-originSamsung LEVEL On to model nauszny z wbudowanym 40-milimetrowym przetwornikiem. Specjalnie zaprojektowane, podwójne membrany gwarantują rewelacyjną jakość dźwięku na całej szerokości pasma przenoszenia. Słuchawki Samsung Level On to piękny, minimalistyczny design. Dodatkowo, zostały one zaprojektowane tak, aby były łatwe w transporcie i wygodne w użytkowaniu. Można je bezproblemowo składać, przez co zajmują mniej miejsca i nie są narażone na zniszczenia. Model dostępny jest w dwóch klasycznych kolorach – białym i czarnym.

W promocji razem z słuchawkami otrzymujemy także półroczny darmowy dostęp do aplikacji muzycznej Deezer. To wszystko przy zakupie najnowszego tabletu Samsung GALAXY Tab S, w którym wykorzystano technologię wyświetlania najnowszej generacji w urządzeniach przenośnych.

Sugerowane ceny GALAXY Tab S

 (10,5) WiFi 16 GB 1899 zł
 (10,5) LTE 16 GB 2299 zł
 (8,4) WiFi 16 GB 1599 zł
 (8,4) LTE 16 GB 1999 zł

Related posts

Top
font