Polska premiera Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Premiera rozgrywającego się w Nowym Jorku sequela już 31 lipca tylko na kanale Scifi Universal
Rekiny wracają! I zawładną całym światem! „Rekinado 2: Drugie ugryzienie”, sequel międzynarodowego hitu, będzie miał swoją premierę 31 lipca o godz. 22.00 na kanale Scifi Universal, zaledwie 24 godziny po oficjalnej premierze w Stanach Zjednoczonych.
Polscy fani dołączą do widzów 86 krajów spoza US, takich jak Australia, Francja, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania czy kraje Ameryki Południowej, którzy także będą mieli okazję obejrzeć długo wyczekiwany sequel Rekinado zaledwie 24 godziny po oficjalnej amerykańskiej premierze.

Rekinado_2_1

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Ian Ziering („Beverly Hills 90210”) i Tara Reid („American Pie”) ponownie wcielą się w Fina i April. Nowi członkowie obsady to Judah Friedlander („Rockefeller Plaza 30”), Mark McGrath (lider zespołu Sugar Ray), Kari Wuhrer („Sliders – Piąty Wymiar”) i Vivica A. Fox („Kill Bill”, „Dzień Niepodległości”). W filmie pojawią się także Kelly Osbourne („Policja Stylu”), Judd Hirsch („Wzór”) i Andy Dick („NewsRadio”).
W „Rekinado 2: Drugie ugryzienie” szalone anomalie pogodowe nawiedzają Nowy Jork, rzucając tabuny rekinów na mieszkańców i najsławniejsze zabytki. I tylko Fin i April mogą ich ocalić.
Rekinado miało swoją premierę 11 lipca 2013 na antenie amerykańskiego kanału Syfy i natychmiast doczekało się ogromnego entuzjastycznego odzewu na Twitterze. W przeciągu kilku dni film stał się międzynarodowym hitem i z małego ekranu trafił do kin. Natychmiast zamówiono sequel, którego tytuł wybrali fani w konkursie na Twitterze.

Related posts

Top
font