Pomysł na KWIATY – wideoporadnik

Kwiaty

KwiatyNaturalne oświetlenie, własnoręcznie wykonane odbłyśniki i przedmioty codziennego użytku, takie jak latarka czy lusterko. Jak za pomocą najprostszych środków wydobyć na zdjęciach baśniowy wymiar natury? O swoich sposobach na fotografowanie kwiatów we wnętrzu własnego domu w wideoporadniku Szerokiego Kadru opowiada Magdalena Wasiczek.

Magdalena Wasiczek jest absolwentką filologii ukraińskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 8 lat fotografka realizuje swoje pasje w szeroko pojętej fotografii przyrodniczej oraz makrofotografii, ukazując jej piękno, kolory i szczegóły niedostrzegane gołym okiem. Wypracowała sobie w tej dziedzinie własny poetycki styl, który określa mianem „malarstwa bokehowego”.

Jako pierwsza Polka otrzymała w 2012 roku tytuł International Garden Photographer of the Year. Ma na swoim koncie publikacje w wielu magazynach fotograficznych w Polsce i na świecie („Digital Foto Video”, „Foto-Kurier”, „Foto”, „Digital Camera”, „Amateur Photographer”, „Digital Photography”, „Practical Photoshop”, „N-Photo”, „Nature’s Best Photographer”, „LeNs”) i innych oraz w albumach, m.in. International Garden Photographer, Better Plant and Garden Photography, a nawet w „Vogue Italy”, „Duzhe Magazine” w Chinach czy „El Mercurio” i „Paula” w Chile.

W wideoporadniku Szerokiego Kadru, Magda Wasiczek podpowiada o swoich sposobach fotografowania kwiatów w domowym zaciszu – bez konieczności kupowania kosztownych obiektywów i drogich akcesoriów. Zachęca do korzystania z przedmiotów codziennego użytku, których zastosowanie może dać bardzo ciekawe rezultaty. Opowiada także o cierpliwości – nieodzownym elemencie udanej sesji zdjęciowej.

Wideoporadnik dostępny jest na stronie: https://www.szerokikadr.pl/poradnik/fotografia-makro-kwiaty-we-wnetrzu.

Related posts

Top
font