Press Photo Expo 2016

Press Photo Expo 2016

Zbliża się kolejna impreza przeznaczona dla zawodowych fotografów, ale nie tylko. Każdy pasjonat fotografii, który chciałby pogłębić swoją wiedzę, myśli o zawodowym zajęciu się ta dziedziną z pewnością znajdzie tu wiele ciekawych informacji. Press Photo Expo 2016 odbędzie się w Warszawie na Torwarze już 11 stycznia 2016 r.

Press Photo Expo 2016 to platforma do wymiany myśli, poglądów, doświadczeń. Oczywiście to także okazja do zapoznania się z najnowszym sprzętem i nowymi technologiami, ale także tym, co najważniejsze, czyli fotograficznym „know-how”. A będzie kogo posłuchać i co pooglądać.

Ferdinand Ostrow – fotoedytor agencji Associated Press opowie, jak logistycznie przygotowuje się obsługę takich wydarzeń, jak igrzyska olimpijskie czy szczyty polityczne.
Tomasz Tomaszewski – wybitny fotograf opowie o realizacji projektów długoterminowych.
Michał Prymakowski – fachowiec z branży ubezpieczeń, przedstawi ofertę (wielu firm ubezpieczeniowych) dostępną na rynku ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb fotografów.
Anna Masłoń Oracz – specjalistka w dziedzinie doradztwa biznesowego oraz funduszy pomocowych UE, koordynatorka i uczestniczka kilkudziesięciu projektów unijnych przedstawi możliwości w zakresie opracowywania biznesplanów, analiz rynku ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb fotografów.
Canon Profesional Systems (CPS). CPS to bezpłatna usługa dla zawodowców  „Check & Clean”, która oferuje informacje i wsparcie użytkownikom profesjonalnego sprzętu fotograficznego i wideo firmy Canon.
Nikon Professional Services (NPS) – serwis „Check & Clean”. Program NPS przeznaczony jest dla elity profesjonalnych fotografów posługujących się legitymacją prasową i posiadających zawodowy sprzęt marki Nikon.
Ponadto:
• porady prawników,
• warsztaty z filmowania lustrzanką,
• warsztaty z oświetlenia lampami fotoreporterskimi,
• oświetlenie studyjne.
Wydarzeniu patronują takie instytucje, jak:
• Związek Polskich Artystów Fotografików,
• Press Club (międzynarodowe stowarzyszenie dziennikarzy)
• Stowarzyszenie Fotoreporterów
• Klub Dziennikarzy Sportowych
• Fotoklub RP – Stowarzysznie Twórców akredytowane przy FIAP.
Swój udział potwierdziły już takie marki, jak:
Alstor, BlackRapid, Canon, Eizo, Falter, Hahnemuehle, Ilford, Lexar, Marumi, MindShift, Nikon, Sigma, Solution, Sony, X-Rite, Think Tank.

Press Photo Expo 2016,  11 stycznia 2016 roku,  10:00 – 21:00, Torwar, Warszawa, ul. Łazienkowska 6a.

Related posts

Top
font