Projektory Panasonic z technologią Intel Pro WiDi

Panasonic VW350

 

Panasonic wprowadza nową serię superlekkich, przenośnych projektorów, które jako pierwsze na rynku umożliwią bezprzewodowe przesyłanie treści za pośrednictwem technologii Intel Pro WiDi. Dzięki temu zapewnią one swobodną współpracę i usprawnią komunikację podczas spotkań biznesowych.

Panasonic VW350

Modele sieciowe z serii Panasonic VW350 umożliwią błyskawiczną transmisję praktycznie dowolnych treści, między innymi filmów wideo, stron internetowych czy dokumentów. Technologia Intel Pro WiDi ułatwi współpracę dzięki projekcji wieloekranowej i możliwości podłączenia aż do 10 komputerów jednocześnie. Natomiast tryb moderatora zapewni przy tym pełną kontrolę nad wyświetlanymi treściami, co pozwala uniknąć udostępnienia poufnych informacji.

– Przygotowanie profesjonalnego spotkania jest czasochłonne, co ma negatywny wpływ na wydajność. Zdarzają się problemy z okablowaniem, brakiem odpowiednich złączy, a także z proporcjami obrazu bądź jego rozdzielczością. Tymczasem bezprzewodowa łączność za pośrednictwem Intel Pro WiDi pozwala wyświetlić prezentację w ciągu kilku sekund, poprzez wciśnięcie jednego przycisku, dzięki czemu spotkanie może rozpocząć się znacznie szybciej – mówi Magdalena Przasnyska, Senior Sales and Marketing Manager w Panasonic.

Wszystkie modele wyposażono w wejście HDMI, wyjście monitorowe i dwa wejścia D-Sub oraz wbudowany głośnik 10-watowy. Za sprawą funkcji Memory Viewer modele sieciowe umożliwiają także łatwe wyświetlanie treści zapisanych na pamięci USB.

Seria VW350 to najmniejsze i najlżejsze projektory przenośne w klasie urządzeń LCD o jasności 4000 lumenów. Poza wyższymi, w porównaniu do poprzednich modeli, parametrami jasności i kontrastu średni cykl wymiany lampy nowych urządzeń wydłużono do 5000 godzin (7000 godzin w trybie Eco), co oznacza niższe koszty eksploatacji.

Panasonic VW350

Seria składa się z czterech modeli — dwóch wariantów sieciowych: PT-VW355N (WXGA, 4000 lm)
i PT-VX425N (XGA, 4500 lm) oraz dwóch wariantów jednostanowiskowych: PT-VW350 (WXGA,
4000 lm) i PT-VX420 (XGA, 4500 lm).

Related posts

Top
font