Promocja intertdyscyplinarna

Samsung promocja

Nowa promocja Samsunga wynika ze współpracy Samsung Electronics Polska z firmą Decathlon. Przy zakupie wybranego telewizora lub soundbara klienci otrzymają dodatkowy bonus w postaci bonu elektronicznego o wartości od 100 do 400 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon w całej Polsce. No, można i tak zachęcać do zakupu telewizora.

Samsung promocja

Teoria dorobiona do całej akcji nawołuje, by oprócz kibicowania przed telewizorem pomyśleć o aktywności fizycznej, by utrzymać formę wypracowaną latem. Akcja z bonami Decathlon to już kolejna inicjatywa firmy Samsung skierowana do wielbicieli sportu. Fani futbolu powinni bowiem docenić wiele funkcji dostępnych w telewizorach Samsung Smart TV, chociażby takich, jak Tryb Sport, który uwypukli najdrobniejsze detale boiska w specjalnie dobranych ustawieniach obrazu oraz pozwoli cieszyć się realistycznym dźwiękiem z trybun. Choć czy tryb ten tak naprawdę zawsze jest użyteczny i nie przesadza z niektórymi parametrami obrazu – rzecz dyskusyjna. Z kolei dzięki aplikacji Kick, kibice mogą na bieżąco śledzić aktualne piłkarskie statystyki, a Panel Gier pozwoli brać udział w rozgrywkach na różnych arenach sportowych bez konsoli do gier. Wystarczy pobrać grę na telewizor.

Takie emocje gwarantują telewizory Samsung Smart TV, w tym m.in. model serii UHD z zakrzywionym ekranem – JU6500. Dopełnieniem jakości obrazu jest szeroka gama soundbarów marki Samsung, które można połączyć bezprzewodowo z telewizorami. Jeszcze potężniejszy i realistyczny dźwięk okrzyków tysięcy fanów piłki nożnej zamieni każde mieszkanie w Domową Strefę Kibica.

Z niecierpliwością czekamy na promocję skierowaną do pasjonatów gotowania i wędkowania.

Promocja dotyczy telewizorów Samsung Ultra HD Smart TV z płaskim i zakrzywionym ekranem (seria 6 od 40 do 55 cali), Samsung Full HD Smart TV z zakrzywionym ekranem (seria 5 i 6 od 32 do 55 cali), a także soundbarów Samsung dopasowanych do TV z zakrzywionym i płaskim ekranem (seria H i J). Promocja trwa od 15 sierpnia do 11 października br.


JK

Related posts

Top
font