Rozrywka z YOGA Tab 3

Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Kolejne tablety YOGA zaprezentowała na targach IFA firma Lenovo – YOGA Tab 3 Pro oraz YOGA Tab 3. YOGA Tab 3 Pro to produkt klasy premium, który posiada wbudowany projektor wyświetlający obraz o przekątnej do 70″ i został zoptymalizowany pod kątem usługi Netflix. Do tego mamy cztery silne głośniki JBL z przodu, odtwarzające wysokiej jakości dźwięk. Po raz pierwszy zobaczymy również w tym tablecie technologię Dolby Atmos1, która daje odczucie dźwięku przemieszczającego się we wszystkich trzech wymiarach wokół słuchacza.

Lenovo YOGA Tab 3

Dodatkowo tablet będzie miał zainstalowaną aplikację Netflix, dzięki czemu można korzystać ze spersonalizowanych usług dostępnych na ekranie tabletu w wysokiej jakości HD. YOGA Tab 3 Pro pracuje również w technologii Dolby Audio – Dolby Digital Plus, z usługą transmisji strumieniowej Netflix filmów w jakości HD, zapewniającą doskonałą komunikację i głębię dźwięku w systemie Surround.

Urządzenia YOGA Tab 3 8″ i 10″ świetnie nadają się dla osób ceniących rozrywkę. Wyposażono je w nowe obrotowe kamery z inteligentnym sterowaniem gestami. To przydatne rozwiązanie, umożliwiające wykonywanie zdjęć i filmów pod niemal dowolnym kątem, zapewniając bardzo ciekawą perspektywę. Dzięki jednej z najbardziej wytrzymałych baterii, użytkownicy mogą teraz oglądać film za filmem bez konieczności ładowania urządzenia.

Lenovo Yoga Tab 3 Pro

Odtwarzanie hollywoodzkich produkcji, gier czy granie w gry komputerowe i przeglądanie sieci w YOGA Tab 3 Pro stało się znacznie przyjemniejsze dzięki nowemu projektorowi wyświetlającemu obraz o przekątnej do 70″, który obecnie można obracać pod kątem 180 stopni, odtwarzając na ścianie lub na suficie obraz o znacznie większej jasności. Przy rozmieszczeniu 299 pikseli na cal, ekran 10,1” QHD (2560 x 1600 pikseli) zapewnia znacznie ostrzejszy obraz oraz zdecydowanie większą głębię kolorów uzyskaną przy wykorzystaniu technologii Smart Display.

YOGA Tab 3 Pro to urządzenie o eleganckim i wyjątkowym designie, wykonane z najwyższej klasy materiałów takich, jak aluminium oraz skóropodobny materiał w dolnej części. Powłoka odporna na zachlapania i świetne wyważenie sprawiające, że tablet dobrze trzyma się w dłoni to kolejne cechy wyróżniające urządzenie spośród innych tabletów. Uzupełniają to wydłużony czas pracy baterii i wydajność, która pozwoli użytkownikowi na komfortowe korzystanie z niego przez cały dzień.

Aplikacja Smart Window 2.0 pozwala na pracę w trybie multitasking, dzięki któremu użytkownik ma możliwość korzystania z kilku okien, a tym samym przeprowadzania wszystkich czynności dużo szybciej. YOGA Tab 3 Pro pozwala na otwarcie aplikacji działających w tle, jak również dwóch okien na wierzchu, wraz z aplikacjami do rozmów telefonicznych, umożliwiając dopasowanie wszystkiego na ekranie. E-mail, wiadomości, YouTube – wszystko to możesz teraz mieć w zasięgu ręki.

Lenovo Yoga Tab 3YOGA Tab 3 to tablet dostępny w wersjach z przekątną ekranu 8” i 10” i baterią o bardzo długim czasie pracy – najlepsze rozwiązanie dla ludzi nierozstających się nigdy z tabletem. Obydwa modele stworzono z myślą o odtwarzaniu filmów i korzystaniu z aplikacji multimedialnych oraz wyjątkowej mobilności: wyposażone zostały w wyświetlacz HD (1280 x 800 pikseli) oraz przednie głośniki pracujące w technologii Dolby Atmos. Całość waży zaledwie 466g.

Dzięki kamerze obrotowej z zakresem ruchu 180 stopni użytkownicy mogą wykonywać bardzo kreatywne selfie, ożywiając zdjęcia poprzez wykonywanie ich pod wcześniej nieosiągalnymi kątami, tworzącymi wyjątkową perspektywę. Wbudowana opcja sterowania gestami również ułatwia robienie zdjęć: wystarczy wykonać gest ręką i zdjęcie jest gotowe. Najwyższa w swojej klasie pojemność baterii pozwala na uzyskanie całodniowego czasu pracy urządzenia.

– Współczesny rynek tabletów został znacząco zdominowany przez urządzenia ogólnego użytku. W Lenovo staramy się tworzyć tablety, które będą odpowiadały na potrzeby użytkowników. Wiemy z badań, że obecnie tablet jest urządzeniem służącym głównie do rozrywki, a przede wszystkim oglądania różnego rodzaju filmów. Najnowsza seria YOGA Tab 3 to rozwiązanie dla osób ceniących sobie rozrywkę, które korzystają ze swoich tabletów zarówno w domu jak i poza nim, wyznaczające zupełnie nowy poziom wrażeń wizualnych i słuchowych, jakich nigdy wcześniej nie obserwowano w sektorze tabletów. Zapewniamy użytkownikom elastyczność dostępu do zawartości na żądanie, w każdym miejscu, bez konieczności ograniczania się do jednej kanapy – powiedział Jeff Meredith, General Manager and Vice President w Tablet Business Unit, Lenovo.

Lenovo YOGA Tab 3 Pro jest dostępny w kolorze Puma Black, natomiast tablety YOGA Tab 3 o przekątnej 8” i 10” w kolorze Slate Black. Tablet YOGA Tab 3 8″ dostępny będzie w cenie US$ 169 od 1 października 2015, YOGA Tab 3 10″ w cenie US$ 199 od 1 listopada 2015, natomiast YOGA Tab 3 Pro w cenie US$ 499 od listopada 2015.


GM

Related posts

Top
font