Samsung & Marvel

tab-s-10-5-combinationWraz z debiutem rynkowym tabletu GALAXY Tab S firma Samsung zacznie udostępniać dużą ilość materiałów o ograniczonej dostępności. Użytkownicy tabletów GALAXY Tab S będą mogli skorzystać z trzymiesięcznej, bezpłatnej subskrypcji usług Marvel Unlimited, zyskując w ten sposób dostęp do bogatej biblioteki cyfrowej komiksów Marvel. W ciągu następnego roku klienci firmy Samsung uzyskają wcześniejszy dostęp do zwiastunów nowych produkcji filmowych Marvel, które mają pojawić się w kinach w 2015 roku, takich jak „Avengers: Age of Ultron”, klasycznych filmów krótkometrażowych Marvel One-Shot, a także wielkiego zbioru innych produkcji.

To efekt nawiązania współpracy firmy Samsung Electronics Co., Ltd. oraz Marvel Entertainment. Dzięki kampanii wykorzystującej zalety różnych mediów, w tym filmu i technologii cyfrowej, obie firmy zintegrują swoje marki w unikalnych, interesująco opracowanych produktach. W jej ramach nastąpi scalenie różnych światów, jakie kryją się za markami obu producentów i przenikanie się technologii Samsung z wizualną narracją Marvel.

Jak powiedziała Younghee Lee, wiceprezes ds. globalnego marketingu w firmie Samsung Electronics, odpowiedzialna za dział komunikacji mobilnych, nawiązanie współpracy z firmą Marvel daje okazję do ciekawszego wykorzystania wiodącej pozycji w branży wyświetlaczy przenośnych. Dzięki niezwykle bogatemu światowi rozrywki stworzonemu przez firmę Marvel użytkownicy tabletów i telefonów Samsung GALAXY będą mogli w pełni korzystać z zalet oferowanych przez nasze produkty. Z kolei  Bob Sabouni, wiceprezes ds. globalnej współpracy i marketingu w firmie Marvel przyznał, iż jest to dla nich wielki zaszczyt, że mogą wykorzystać znakomite produkty lidera technologii mobilnych do popularyzowania swoich treści multimedialnych.

Za sprawą bliższej współpracy firm Samsung i Marvel możliwy będzie dostęp do różnego rodzaju materiałów ekskluzywnych i niestandardowych produktów firmowanych obiema markami. Pozwoli to również wspólnie przeprowadzać animację wydarzeń i umożliwi integrację na płaszczyźnie filmowej. Aby uzyskać jeszcze większe korzyści z nawiązanej współpracy, obie firmy planują opracować nowe produkty w postaci wydawnictw, filmów, gadżetów itp. Dzięki innowacyjność i kreatywności obu firm świat urządzeń mobilnych Samsung zostanie płynnie zintegrowany z uniwersum fikcji Marvel, w wyniku czego użytkownicy będą mogli docenić nowe, wspaniałe możliwości, jakie zyskują dzięki urządzeniom przenośnym.

Jak to się zmaterializuje, zobaczymy.

Related posts

Top
font