Słuchawki Maxell KUMA

Sluchawki Maxell KUMA

Słuchawki Maxell KUMAFirma Maxell wprowadza na rynek nowe nauszne słuchawki z serii Premium. Model KUMA charakteryzuje się ciekawym designem i możliwością współdzielenia słuchanej muzyki z drugą osobą.

Słuchawki skierowane są do wymagających odbiorców i zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, a dzięki miękkim, wyściełanym nausznikom i pałąkowi, łączą w sobie wyjątkowy styl z komfortem użytkowania. Ich serce stanowią neodymowe głośniki charakteryzujące się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 20 Hz a 20 kHz oraz czułością na poziomie 108 dB.

Nowy model wyposażony został w dwa porty jack 3,5 mm – po jednym w każdej słuchawce. Pierwsze złącze służy do podłączenia źródła dźwięku, np. odtwarzacza MP3 lub telefonu, a drugie umożliwia podpięcie kolejnej pary słuchawek i dzięki opcji Share, współdzielenie słuchanej muzyki z drugą osobą. Słuchawki zostały wyposażone w przewód o długości 120 cm, w którym znalazło się miejsce na mikrofon i przyciski zmiany głośności. Umożliwia to łatwą kontrolę podczas słuchania muzyki oraz komunikację w czasie rozmów telefonicznych.
Model KUMA dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-czerwonej i biało-czerwonej i kosztuje około 200 zł.

Top
font