Słuchawki w podróży

Denon AH GC20

Denon AH GC20Firma Denon zaprezentowała nowe słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumu należące do serii Globe Cruiser. Model AH-GC20 ma być idealnym kompanem w podróży, gdyż pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w głębokiej ciszy i bez przeszkadzających kabli.

Wyposażone w 40-milimetrowe, profesjonalnie dostrojone przetworniki, słuchawki AH-GC20 czerpią z wieloletnich doświadczeń Denona w konstrukcji słuchawek studyjnych i profesjonalnych. Efektem jest naturalny balans tonalny bez zbędnych zabarwień.

Denon AH GC20Nowoczesne wzornictwo słuchawek AH-GC20 z aktywną redukcją szumu, wraz z najnowszymi osiągnięciami technologii bezprzewodowej, tworzą z tego modelu doskonałego towarzysza podróży. Elegancki pałąk z aluminium utrzymuje ergonomicznie skonstruowane muszle wypełnione najnowocześniejszą elektroniką do redukcji szumu i łączności Bluetooth. System redukcji szumu z podwójnymi mikrofonami zapewnia odcięcie od zewnętrznych dźwięków, a układ Bluetooth 4.0 Dual Mode z aptX/aptX Low Latency i AAC w połączeniu z funkcjonalnością Multi-Point zapewnia krystalicznie czysty przekaz do 2 kompatybilnych urządzeń jednocześnie. AH-GC20 jest także wyposażony w cVc (Clear Voice Capture), zaawansowany system redukcji szumu poprawiający jakość odbieranego audio i zapewnia tłumienie hałasu, korektę adaptacyjną, automatyczną kontrolę wzmocnienia, eliminację echa, redukcję hałasu przepływu strumienia powietrza i zależną od poziomu hałasu kontrolę poziomu głośności. Wszystko to stworzono, by zapewnić możliwie najczystszy przekaz głosu, nawet w trudnych i hałaśliwych warunkach otoczenia. Komendy głosowe w jednym z 7 języków umożliwiają uzyskanie informacji o statusie operacji i pozostałym do wykorzystania poziomie naładowania baterii.

Denon AH GC20

Specjalnie zaprojektowany pokrowiec zapewnia ochronę dla słuchawek i wszystkich dołączonych akcesoriów. Słuchawki będą dostępne w kwietniu.

Użytkownicy AH-GC20 będą używali słuchawek słuchając muzyki poprzez Bluetooth przez większość czasu, ale dla wygody produkt wyposażono w kabel, na wypadek gdyby użycie technologii bezprzewodowej było niemożliwe lub zakazane. Zestaw zawiera również standardowy adapter 3,5 mm- ¼” do podłączenia do domowego lub studyjnego sprzętu, oraz adapter samolotowy. Dołączony kabel USB Micro-B pozwala na ładowanie wbudowanego w AH-GC20 akumulatora (lit-ion) z dowolnej ładowarki USB lub portu USB w komputerze. Pełne ładowanie akumulatora trwa 3 godziny i umożliwia 20 godzin nieprzerwanego użytkowania słuchawek w trybie bezprzewodowym. Jeśli akumulator zostanie całkowicie rozładowany, a nie ma dostępu do portu USB do jego ponownego naładowania, nadal można słuchać muzyki za pośrednictwem dołączonego kabla.

 

Related posts

Top
font