Smartfony ARCHOS Platinum z systemem Android KitKat

ARCHOS Platinum

Firma ARCHOS wprowadza na rynek nowe modele smartfonów 45c i 50b z serii Platinum z systemem Android KitKat i trzema wersjami kolorystycznymi tylnej obudowy. Nowa seria kolorowych smartfonów marki ARCHOS łączy w sobie wydajność czterordzeniowego procesora i multimedialne nowości ze stylowym designem i przystępną dla świadomego konsumenta ceną. Firma MediaTek z przyjemnością współpracowała przy tworzeniu najnowszych urządzeń z serii ARCHOS Platinum – powiedział Siegmund Redl,  wiceprezes i General Manager Marketingu Korporacyjnego w Europie w firmie MediaTek.

Wydajność w stylowym wydaniu
Oba modele wyposażone zostały w wyświetlacz oparty na matrycy IPS, odpowiednio: 4,5-calowy (854 x 480 FWVGA) i 5-calowy (960 x 540 QHD) oraz bazują na czterordzeniowym procesorze MediaTek. Zarówno 45c jak i 50b Platinum ma wbudowany z tyłu urządzenia aparat z autofokusem i lampą błyskową: model 45c – 5 MP i 50b – 8 MP. Z przodu wyposażone zostały w kamerkę do wideorozmów o rozdzielczości 2 MP. Smartfony obsługują dwie karty SIM.

ARCHOS Platinum

Firma ARCHOS z dumą prezentuje najnowsze smartfony z serii Platinum wspierane przez procesory MediaTek, dzięki którym możliwe było połączenie unikalnego stylu z wydajnością – komentuje Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS.

Nowe rozwiązania
Nowością w ofercie firmy ARCHOS jest wprowadzenie wymiennej tylnej obudowy smartfonów w trzech wersjach kolorystycznych: Deep Black, Metallic Blue i Spicy Pink. Wszystkie trzy wersje kolorystyczne obudowy dołączone są do zestawu. Co więcej, zastosowana powłoka ekranu znacząco ogranicza refleksy i odbicia. Dodatkowo do zestawu z modelem 50b Platinum dodane jest  przezroczyste etui i karta micro-SD o pojemności 8 GB. Większy model dysponuje akumulatorem o pojemności 1900 mAh, mniejszy 1700 mAh.

Sugerowana przez producenta cena modelu 45c Platinum wynosi 449 zł, a 50b Platinum 539 zł.

Related posts

Top
font