Sony BRAVIA S85C

Sony KD-65S850C

Kuszący telewizor. Niewątpliwie. Firma Sony rozpoczyna jego sprzedaż w ramach nowej serii telewizorów obejmującej modele z ekranami 65″ oraz 55″. Czym się wyróżniają i czym maja przyciągać uwagę klientów? Zabaczmy.

Sony KD-55S850xC

Seria S85C charakteryzuje się niezwykle smukłą konstrukcją ze specjalnie ukształtowanym, zakrzywionym ekranem. Komfort i jakość użytkowania telewizora zostały wzmocnione poprzez użycie inteligentnej technologii 4K – czterokrotnie bardziej szczegółowej niż Full HD. To rozwiązanie zapewnia idealną jakość obrazów wyświetlanych z każdego źródła – telewizji, płyt Blu-ray, DVD, a także materiałów wideo 4K pochodzących z Internetu. Dzięki użyciu technologii 4K obraz wzbogacony jest o idealną kolorystykę, kontrast oraz niezwykłą czystość.

Modele serii S85C to nowy podejście do sfery rozrywki, a to za sprawą platformy Android TV. Dzięki temu telewizora można używać tak, jak urządzeń mobilnych z tą jednak różnicą, że wszystko wyświetlane jest na dużym ekranie. Urządzenie można zatem spersonalizować, pobierając wybrane aplikacje ze sklepu Google Play. Przy użyciu usługi Google Cast można z kolei szybko i łatwo przesyłać zdjęcia oraz filmy z innych urządzeń smart na duży ekran telewizora. Natomiast pilot wyposażony w mikrofon pozwala na głosowe sterowanie telewizorem, co w połączeniu z systemem obsługi One-Flick Entertainment tworzy telewizor jeszcze bardziej intuicyjnym i wygodniejszym w użytkowaniu.

Połączenie jakości 4K z krzywizną ekranu oraz platformą Android TV daje gwarancję niezapomnianych i mocnych wrażeń każdemu miłośnikowi sportu, filmów, seriali oraz gier.

Sony KD-55S850
Szczegółowe dane techniczne telewizora BRAVIA S85C

Related posts

Top
font