Sound Blaster Roar

Sound Blaster Roar

Sound Blaster Roar to niewiele ponad 20 cm długości i około 11 cm szerokości, ale w tej niewielkiej kolumnie mieszczą się aż dwa kompaktowe i wydajne przetworniki 1,5″ oraz aktywny przetwornik 2,5″ o dużym wychyleniu membrany, dwa indywidualne wzmacniacze i dwie skierowane w bok membrany pasywne, dzięki czemu muzyka zagrzmi w każdym pomieszczeniu. Jest jeszcze funkcja „Roar”, która dostarcza dodatkową moc, zwiększając głośność i głębię dźwięku sprawiając, że staje się bardziej przestrzenny.

Sound Blaster Roar

Zarówno funkcjonalność, jak i unikatowy wygląd Roar został podsumowany nagrodą przyznaną przez Red Dot Awards 2014, czyli przez ekspertów największego i najbardziej prestiżowego konkursu wzornictwa przemysłowego. Przenośna kolumna Sound Blaster Roar idealnie komponuje się w delikatnych pomieszczeniach, użytkowych lokalach, jak i w plenerze.

Funkcja NFC daje możliwość bezproblemowego parowania Bluetooth, aż dwóch urządzeń jednocześnie, dzięki czemu jesteśmy mobilni i nie musimy być podłączeni standardowo przez kabel, który w razie czego jest w komplecie z Sound Blaster Roar. Kolumna umożliwia przeprowadzanie rozmów telefonicznych bez konieczności podnoszenia telefonu oraz nagrywanie muzyki i połączeń, które zapisywane są na karcie micro-SD.

Są i inne ciekawe dodatki. Tryb Live-Saver odtwarza dźwięki w różnych odstępach czasu, aby pomóc zachować przytomność. Wspomniane dźwięki to np. dźwięk otwierających się drzwi, piły mechanicznej itp. Z kolei, jeśli ktoś jest miłośnikiem zasypiania przy muzyce, może włączyć tryb Bedtime, dzięki któremu stopniowo muzyka będzie się wyciszać, aż całkowicie kolumna wyłączy się.

Sound Blaster Roar to produkt specjalnie traktowany również na polskim rynku, dlatego powstała specjalna, dedykowana strona www.creativeroar.pl. Minikolumnę można kupić jedynie pod wspomnianym wyżej adresem internetowym oraz na stronie www.376west.com w cenie 699 zł.

Related posts

Top
font