Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless – słuchawki Creative dla wymagających graczy

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless firmy Creative to propozycja dla graczy, którzy dbają o najdrobniejsze detale. Produkt wykorzystuje zaawansowane technologie umożliwiające precyzyjne odwzorowanie dźwięku.

PS_SBT3D-Omega-completeFani multimedialnych gier należą do najbardziej wymagających użytkowników zestawów słuchawkowych. Podczas zmagań z wirtualnym wrogiem o sukcesie często decydują szczegóły takie, jak odgłosy kroków lub strzały w pobliżu. Producenci sprzętu audio przeznaczonego dla graczy toczą ze sobą zaciekłą batalię, wzbogacając systemy o zaawansowane rozwiązania. Firma Creative ma  w swoim portfolio szereg produktów adresowanych właśnie dla fanów gier, w tym Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless. Jest to wysokiej klasy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, w którym zamontowano przetworniki o średnicy 50 mm. W urządzenie wbudowano czterordzeniowy procesor dźwięku i głosu – Sound Core3D. Walorem takiego rozwiązania jest wysoka jakość dźwięku oferowana w technologii Sound Blaster, niezależna od platformy wykorzystywanej do gier. Układ jest oparty na na technologii SBX Pro Studio, która gwarantuje realistyczny dźwięk i doskonałe efekty przestrzenne. Gracze docenią funkcję Scout Mode, pozwalającą wyraźniej usłyszeć, a tym samym łatwiej zlokalizować przeciwników na polu walki. Pomocne podczas wirtualnych batalii powinno być także rozwiązanie Crystal Voice – zestaw czterech technologii znacznie podnoszących jakość komunikacji głosowej, wśród których znajduje się możliwość modyfikacji głosu.

W przypadku słuchawek dla graczy niezwykle ważna jest również wygoda użytkowania. Także PS_SBT3D-Omega-transmitterpod tym względem Creative stanął na wysokości zadania. Słuchawki bardzo dobrze dopasowują się do uszu i skutecznie tłumią hałasy dochodzące z otoczenia. Nauszniki składają się z miękkich poduszek, które pokryto syntetyczną skórą. Podobne rozwiązanie zastosowano tuż pod pałąkiem. Dodatkowe zalety tego modelu to łatwa obsługa oraz duże i wygodne w obsłudze przyciski, wkomponowano je w lewym nauszniku.

Nabywca w zestawie otrzymuje między innymi oprogramowanie ułatwiające obsługę słuchawek oraz mikrofon, ładowarkę i dwa przewody micro-USB. Słuchawki współpracują z komputerami PC, Mac i najnowszą konsolą PS4. Cena Sound Blaster Tactic3D Omega Wireless wynosi około 590 zł.

Related posts

Top
font