Sportowa kamera 4K

Nowa, oryginalna kamera YI Action 4K oferuje możliwość nagrywania filmów w 4K w 30 klatkach na sekundę i jest połączeniem dobrych parametrów z prostotą obsługi, a przy tym z zachowaniem atrakcyjnej ceny.

YI Action 4K

Parametry Yi Action 4K pozwalają na wykonywanie niesamowitych time-lapsów czyli filmu poklatkowego, który umożliwia zobaczenie nam procesów zbyt powolnych dla ludzkiego oka, np. obserwowania przemijającego zachodu słońca czy rozkwitu roślin. Dzięki temu to, co działo się przez kilka godzin można zobaczyć w kilkanaście minut czy sekund. Co ważne, kamera wyposażona jest w stabilizację obrazu dzięki czemu obraz na wykonywanych przez nas filmach jest nieporuszony.
Najnowszy produkt Xiaoyi to szereg nowości! Dzięki użyciu matrycy 28 nm, YI Action 4K oferuje najlepsze parametry, zachowując kompaktowy rozmiar kamery sportowej. Waży ona zaledwie 95 g, a jej obudowa jest odporna na uderzenia. Dzięki użyciu bardzo dobrych materiałów oraz precyzyjnemu wykonaniu, kamera jest gotowa na wszystko – uwieczni chwile, które będziemy mogli wspominać oraz dzielić się nimi z najbliższymi. Co ciekawe, 7 warstw soczewek w obiektywie w połączeniu z przysłoną f/2,8 sprawia, że obraz jest bardzo dobrze doświetlony, ostry, a także bardzo szczegółowy.

YI Action 4K

YI Action 4K jest wyposażona w czytelny ekran, a za sprawą Gorilla Glass nie będziemy musieli stresować się o przypadkowe zarysowania ekranu w codziennym użytkowaniu. Wyświetlacz 16:9 ma rozdzielczość 640 x 260 pikseli.
W najnowszym produkcie Xiaoyi znalazł się akumulator o pojemności 1400 mAh (litowo-jonowy od Amperext Technology, stosowany w iPhone). Dzięki takiemu rozwiązaniu kamera będzie umożliwiała nagrywanie w 4K/30 fps do dwóch godzin. W stanie czuwania będzie działała do ośmiu godzin.
Kamera sportowa firmy Xiaoyi oferuje również szybkie pobieranie zdjęć na telefon, a także ich edycję i udostępnianie. Prędkość pobierania to 30 Mbps, co sprawia, że zyskamy dużo więcej czasu na edycję fotek i dzielenie się nimi ze znajomymi.

yi-action-4k

Kamera sportowa Yi Action 4K dostępna w cenie 1249 zł.


XIAOYI należąca do grupy XIAOMI firma zajmująca się produkcją urządzeń elektronicznych – kamer sportowych oraz domowych. Filozofią marki jest dostarczanie produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Wyłącznym dystrybutorem XIAOYI w Polsce jest firma JBTS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

Top
font