StoreJet 35T3 – szybko i pojemnie

StoreJet 35T3

W obecnych czasach żadna pojemność dysków nie wydaje się za mała. Robimy tysiące zdjęć, nagrywamy filmiki, ściągamy mnóstwo materiału z Internetu i… niechętnie robimy porządki i selekcje. Zatem archiwa puchną. W ofercie firmy TRANSCEND pojawiły się 3,5-calowe zewnętrzne dyski twarde USB 3.0 z serii StoreJet 35T3 o pojemności do 8 TB i szybkości transferu danych do 200 MB/s. Dedykowane są dla osób, które poszukują pojemnego i szybkiego dysku.

StoreJet 35T3

TRANSCEND StoreJet 35T3 dostępny jest w wersjach o pojemności 3 TB, 4 TB oraz 8 TB. Tak duża pojemność pozwala na przechowywanie tysięcy plików, na przykład zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Maksymalna prędkość transferu przy podłączeniu urządzenia do portu USB 3. 0 wynosi 200 MB/s, co pozwala na przeniesienie całego filmu DVD w zaledwie 24 sekundy.

Dysk charakteryzuje się eleganckim wyglądem oraz zgrabną konstrukcją oszczędzającą miejsce na biurku. Na obudowie urządzenia został umieszczony dedykowany przycisk One Touch Backup rozpoczynający automatyczne tworzenie kopii zapasowej. Funkcja ta wyróżnia firmę TRANSCEND spośród innych producentów dysków zewnętrznych.

Producent oferuje również 2 dedykowane oprogramowania. TRANSCEND Elite to szereg rozwiązań służących do zarządzania danymi, jak na przykład inteligentny harmonogram tworzenia kopii zapasowych czy szyfrowanie danych. Z kolei RecoveRx pozwala odzyskać przypadkowo usunięte dane.

Sugerowana cena detaliczna StoreJet 35T3 o pojemności 3 TB wynosi 499 zł, 4 TB – 629 zł, a 8 TB – 1309 zł.

StoreJet 35T3

Related posts

Top
font