Świat multimediów w Krakowie

IMSE

Już 16-17 września br. odbędzie się w Expo Kraków druga edycja Integrated Multimedia Systems Event. Informujemy o tym wydarzeniu ze szczególna przyjemnością, gdyż magazyn „OiD” oraz serwis oid24.pl objęły imprezę patronatem medialnym. Celem wydarzenia jest promowanie trendów oraz rozwiązań audiowizualnych najnowszej generacji, jak również wskazanie możliwości wykorzystania nowych technologii z sektora AV w biznesie, edukacji i kulturze. W trakcie IMSE 2015 zaprezentowane zostanie szerokie portfolio produktów multimedialnych, odbędą się również branżowe konferencje, warsztaty i panele dyskusyjne. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

IMSE

IMSE to dwa dni poświęcone najnowszym trendom w  technologiach  multimedialnych, prezentacje rozwiązań, spotkanie z ekspertami i użytkownikami przedstawiającymi  doświadczenia z wdrożeń i codziennego wykorzystania produktów. Podczas IMSE 2015 zaprezentowane zostaną m.in.: systemy nagłośnienia, monitory i stoły interaktywne, tablice multimedialne, projektory, systemy konferencyjne, systemy montażu ścian wideo, kioski interaktywne.

Konferencje, dyskusje, warsztaty…
Ideą wydarzenia jest propagowanie wykorzystania multimediów zarówno w świecie biznesu, w działaniach komercyjnych, komunikacyjnych, jak również w sferze edukacji, kultury i sztuki. Dlatego w tegorocznej Strefie Edukacyjnej odbędą się specjalne wydarzenia dedykowane przedstawicielom instytucji kultury, muzealnikom, edukatorom:
Konferencja  Technologie dla Kultury, w trakcie której będzie miał miejsce panel dyskusyjny Multimedia w edukacji muzealnej, sztuce i kulturze – doświadczenia z wdrożenia rozwiązań oraz prezentacje realizacji projektu multimedialnego w instytucji muzealnej oraz w instytucji kultury;
Konferencja Technologie dla Edukacji z prezentacjami realizacji projektów multimedialnych w  obiektach szkolnych;
Panel dla przedstawicieli administracji  i instytucji publicznych z case study projektu multimedialnego przedstawionym  z punktu widzenia inwestora;
Multimedia w przestrzeni publicznej: spotkanie dedykowane architektom i projektantom.

IMSE to również wydarzenie dla wszystkich poszukujących płaszczyzny dla rozwoju biznesu w zakresie profesjonalnych systemów audiowizualnych oraz integracji systemów elektronicznych. Nie zabraknie zatem wykładów i spotkań skierowanych do profesjonalistów branży systemów audiowizualnych.

Strefa wystawiennicza, prezentacje rozwiązań…
Partnerzy IMSE w strefie wystawienniczej zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania, a przede wszystkim ich praktyczne wykorzystanie w konkretnych rynkowych realizacjach. Prezentacja sprzętu na stoiskach, we foyer EXPO Kraków oraz w trakcie konferencji pozwoli uczestnikom na zapoznanie się z konkretnym rozwiązaniem i jego rzeczywistymi możliwościami.

Bieżące informacje o wydarzeniu:  www.imsevent.pl oraz  www.facebook.com/IMSEvent
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla osób rejestrujących się on-line: http://imsevent.pl/register/

Patroni medialni IMSE 2015
Audiostereo.pl, Audio-Video, Businessman.pl, Businesswomen&Life, Biuro-Kreacja.info, Dziennik Polski, Exclusive Info Magazyn, Facility Manager, galeriehandlowe.pl, Hotelarz, InAvate, Interia.pl, Live Sound&Installation, Magazyn Galerie Handlowe,  MICE Poland, Modern Office Manager, Obraz i Dźwięk – oid24.pl, OOH Magazine, QBusiness.pl, Reseller News, Signs.pl
Organizatorzy
Lockus sp. z o.o. www.lockus.pl oraz Grzegorz Augustyn www.grzegorzaugustyn.com.

Wsparcie organizacyjne
EXPO Kraków www.expo.krakow.pl  oraz Targi w Krakowie  www.targi.krakow.pl

Related posts

Top
font