Telewizor LG za 350 000 zł

LG 105UC9V

Są już w Polsce najdroższe i największe modele telewizorów LG 105UC9V – przekątna 105 cali w kinowym formacie 21:9, rozdzielczość 5K i tylko dwie sztuki, więc szybciutko trzeba sie ustawić w kolejce, bo… może dla nas zabraknąć…

LG 105UC9V
To najdroższy telewizor w historii LG. Wyposażony w wyjątkowy ekran i system dźwięku firmy Harman/Kardon jest warty ponad dwa razy więcej niż najbardziej zaawansowane telewizory konkurencji. 105-calowy ekran LG i rozdzielczość ponad 11 milionów pikseli (5120 x 2160) to niemal 5 razy więcej niż w telewizorach Full HD. Panel IPS 4K oraz idealnie skalibrowane zakrzywienie ekranu, sprawiają, że bogaty w szczegóły i wysoki kontrast obraz niemal otacza widza. Dodatkowo technologia True 4K Engine Pro eliminuje wszelkie zakłócenia wizualne, podnosząc materiały niższej rozdzielczości do 5K.

Model 105UC9V pozwala także na oglądanie filmów w 3D. Jest to możliwe dzięki technologii Film Patterned Retarder (FPR), która w połączeniu z ekstremalnie wysoką rozdzielczością (materiały 3D w wersjach HD, SD i Full HD także są upscalowane) gwarantuje wyjątkowe, kinowe przeżycia.

Model 105UC9V to także wysokiej jakości dźwięk o mocy 105 W. Podobnie jak w innych telewizorach klasy premium firmy LG, w najdroższym egzemplarzu nie mogło zabraknąć wdrożenia koncepcji ULTRA Surround, która konsekwentnie realizowana jest we współpracy z liderem rynku audio, firmą Harman/Kardon. Dzięki 7.2-kanałowym głośnikom wbudowanym w zakrzywioną konstrukcję telewizora możliwe jest wydobycie potężnego dźwięku, który idealnie uzupełni wrażenia wizualne i przeniesie salę kinową do salonu użytkownika LG.

LG 105UC9V

Telewizor LG 105UC9 to oprócz niezwykłych, kinowych doświadczeń także nowoczesna i intuicyjna obsługa. Dzięki autorskiej platformie Smart+TV, systemowi webOS, ten prestiżowy model działa płynnie i bezproblemowo, a sterowanie jego funkcjami jest bardzo proste. Tym bardziej, że wszystko to odbywa się z pomocą przyjaznej, animowanej postaci BeanBird, która przeprowadza użytkownika przez najistotniejsze opcje i proces instalacji.

Model jest już dostępny w 2 sklepach w Polsce: Sarurn Arkadia oraz Media Markt Aleja Krakowska w cenie 350 000 zł.

Related posts

Top
font