ThinkPad do małej firmy

Lenovo E465

Firma Lenovo rozszerzyła swoją ofertę o linię nowych notebooków przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw. ThinkPad E to seria notebooków stworzonych w oparciu o najnowsze technologie i stylowy design, zaprojektowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, oczekujących rozwiązań sprzętowych bez nadmiernego stopnia skomplikowania, które podnoszą wydajność pracy oraz jakość współpracy pomiędzy pracownikami, zarówno bezpośrednio w biurze jak i poza nim. Zależy im również na bezpieczeństwie danych firmowych i zapewnieniu odpowiedniego poziomu ich ochrony podczas rozszerzania działalności o pracę w chmurze.

Lenovo E460 Hero

Seria ThinkPad E dostępna jest w formacie z 14-calową lub 15,6-calową antyrefleksyjną matrycą. Seria charakteryzuje się wysokimi parametrami, mobilnością i cechami doskonale sprawdzającymi się w małych przedsiębiorstwach, które poszukują technologii dopasowanych do ich potrzeb za rozsądną cenę. Opcjonalny system zabezpieczeń czytnikiem linii papilarnych chroni przez włamaniem do systemu oraz ułatwia dostęp do komputera poprzez możliwość tworzenia złożonych haseł związanych z kształtem linii papilarnych. Baterie o czasie pracy do dziewięciu godzin zapewniają dosłownie cały dzień pracy poza biurem bez konieczności ładowania.
Najnowsza generacja procesorów Intel i AMD zapewnia sprawność systemu wyższą o nawet 10% oraz wzrost wydajności pracy zintegrowanej karty graficznej o wartość sięgającą 30% względem poprzednich wersji. Zaawansowanych użytkowników zadowoli zapewne opcjonalna grafika dyskretna o pamięci do 16 GB oraz pamięć masowa typu solid state znacznie podnosząca parametry pracy.
Porty wejściowe takie – trzy gniazda USB3, jedno HDMI oraz jedno Gigabit Ethernet ułatwiają dostęp i zarządzanie pracą biura. Model ThinkPad E560 posiada opcjonalnie kamerę Intel RealSense Technology 3D. Zapewnia ona niemal nieograniczone możliwości biorąc pod uwagę rosnącą liczbę aplikacji 3D wspomagających proces projektowania i kreatywność użytkownika, współpracę pomiędzy pracownikami czy zabezpieczenia oparte na rozpoznawaniu twarzy. Seria ThinkPad E jest również bardziej przyjazna dla środowiska dzięki zachowaniu zgodności ze specyfikacjami Energy Star 6 i GreenGuard oraz certyfikatem EPEAT Gold.

Lenovo E565 Hero

Jak powiedział Dilip Bhatia, Vice-President w PC Design and Marketing w Lenovo – użytkownicy z małych przedsiębiorstw oczekują mobilności i bezpieczeństwa oraz odpowiedniej wydajności pracy komputera dostosowanej do ich potrzeb. Laptopów gwarantujących pełną mobilność, elastyczność i wyjątkowo długi czas pracy baterii a jednocześnie stylowy wygląd. Mają one pomagać sprostać wymagającym zadaniom pracy w dzisiejszym biurze i środowisku pracy z klientami. Nasze najnowsze laptopy, zaprojektowane z myślą o małych firmach, zapewniają spełnienie tych wszystkich potrzeb i pozwalają odciążyć klientów dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych o wysokim stopniu niezawodności, wydajności i swobody pracy, której oczekują.

Urządzenia ThinkPad dostępne będą od listopada E460 oraz E465 w cenie odpowiednio od $549 i $449, modele E560 oraz E565 w cenie odpowiednio od $549 i $479.


red.

Related posts

Top
font