TRANSCEND DrivePro 230 – jeszcze bezpieczniejsza jazda

Jak zachwala producent, nowy model rejestratora samochodowego – TRANSCEND DrivePro 230 wzbogacony został o funkcje polepszające bezpieczeństwo jazdy. Do rejestrowania wideo Full HD wykorzystuje matrycę Sony Exmor, której zastosowanie pozwala na uzyskanie wyraźnego, kontrastowego obrazu nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych. Dodatkowo dzięki modułowi GPS istnieje możliwość wzbogacenia materiału o współrzędne geograficzne.

Rejestrator wyposażono w funkcje, które pomagają w bezpiecznej jeździe.

Wykorzystując sygnał dźwiękowy, urządzenie ostrzega przed zmianą pasa ruchu i o zbyt szybkim zbliżaniu się do pojazdu poprzedzającego. Po wjechaniu do tunelu lub po zmierzchu DrivePro 230 informuje o potrzebie włączenia świateł. Rejestrator daje też kierowcy możliwość ustawienia częstotliwości przypomnień o zrobieniu przerwy na odpoczynek.

Urządzenie komunikuje się z urządzeniami z systemami Android i iOS poprzez Wi-Fi, za pośrednictwem aplikacji DrivePro. Po sparowaniu rejestratora można zmieniać jego ustawienia oraz uzyskać podgląd obrazu na żywo.

Gdy samochód stoi na parkingu, DrivePro 230 jest nadal przydatny dzięki funkcji dozoru. Użytkownik może wybrać dwa tryby pracy: aktywację nagrywania za pomocą sensora ruchu oraz ciągłe nagrywanie w przyspieszonym tempie (time-lapse).

Do rejestratora dodawana jest karta pamięci micro-SDHC z serii High Endurance o pojemności 16 GB. Cechuje się ona podwyższoną odpornością na czynniki zewnętrzne oraz gwarantuje sprawność przy nagraniu 3 000 godzin materiału. Kartę oparto na kościach pamięci MLC NAND.
Dostępna jest wersja DrivePro 230 z uchwytem z przyssawką bądź z taśmą dwustronną.

Rejestrator trasy TRANSCEND DrivePro 230

Wymiary: 70,2 × 63,1 × 34,5 mm
Waga: 81g
Ekran: 2,4” kolorowy LCD
Obiektyw: F/2.0, 1300
Matryca: Sony Exmor
Rozdzielczość: 1920 x 1080p, 30 FPS
Format plików: H.264 MOV
Bateria: wbudowana, litowo-polimerowa
Mikrofon: wbudowany
Głośnik: wbudowany
Wspierane karty: micro-SD, do 128 GB, Class 10 lub lepsze
Karta w zestawie: Transcend High Endurance 16 GB microSDHC MLC NAND
Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 802.11b/g/n
Złącze: Micro USB 2.0
Czujnik przeciążeń: 3-osiowy
Dodatkowe funkcje: GPS, asystent pasa ruchu, dozór parkingowy, ostrzeżenie przed kolizją, przypomnienie o światłach, nagrywanie awaryjne
Dołączone oprogramowanie: DrivePro Toolbox
Mocowanie: przyssawka bądź taśma dwustronna


Sugerowana cena detaliczna rejestratora TRANSCEND DrivePro 230 wynosi 550 zł.

Top
font