W drogę z YANOSIKiem

GoClever Drive Yanosik

Zbliża się czas urlopów i podróży. Kontroli na drogach przybywa, a kary zaostrzone, zatem prawdopodobnie wzrośnie przedwakacyjne zainteresowanie nawigacją samochodową, a szczególnie taką, która oferuje więcej niż tylko miły głos przewodniczki… Na przeciw takim oczekiwaniom wychodzi firma GOCLEVER, oferując nowe urządzenie łączące kilka praktycznych funkcji.

GoClever Drive Yanosik

Nawigacja GPS, wideorejestrator samochodowy, antyradar Yanosik i urządzenie mobilne z Androidem w jednym

GOCLEVER DRIVE YANOSIK to projekt łączący innowacyjność oraz wieloletnie doświadczenie producenta w zakresie tworzenia rozwiązań nawigacyjnych przyczyniających się do zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Dzięki unikalnemu na polskim rynku zestawieniu funkcji, GOCLEVER DRIVE wesprze kierowców na polskich i europejskich drogach, pozwoli zarejestrować wszelkie zdarzenia drogowe i zapisze je w pamięci urządzenia lub na karcie micro-SD, przypomni o ograniczeniach i radarach na drodze, a także posłuży jako smartfon.

DRIVE YANOSIK to stonowane, nowoczesne wzornictwo skrywające dwurdzeniowy procesor Cortex A7 (1,3 GHz), wspierany 512 MB RAM. Pamięć wewnętrzna urządzenia to 8 GB (za pomocą karty micro-SD można ją rozszerzyć o 32 GB). Szerokokątny obiektyw i rozdzielczość 2 MP pozwalają rejestrować filmy HD. Zainstalowane oprogramowanie usuwa najstarsze zarejestrowane nagrania, pomijając te, które kierowca zaznaczy jako warte zachowania. Użytkownik sam ustala długość pojedynczego pliku i ilość pamięci przeznaczoną na pliki wideo. W nagłych wypadkach – takich jak gwałtowne hamowanie lub zderzenie – system automatycznego zapisu nagrań utrwali i zapisze zdarzenie w pamięci urządzenia.

GoClever Drive Yanosik

5-calowy, dotykowy wyświetlacz GOCLEVER DRIVE YANOSIK wyświetli zarówno zapisane filmy, jak i aktualną mapę Polski i Europy. Zastosowany ekran jest gwarancją dobrego odwzorowania kolorów i szerokich kątów widzenia. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android 4.4. KitKat, co umożliwia użytkownikowi instalowanie ulubionych aplikacji. Wbudowane gniazdo SIM pozwala na stałe połączenie z Internetem, wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości.

GoClever Drive YanosikCiesząca się uznaniem kierowców aplikacja YANOSIK umożliwi omijanie korków i pomoże w zaplanowaniu trasy, a funkcja powiadamiania z powodzeniem zastąpi CB radio. YANOSIK to także ostrzeżenia o fotoradarach, patrolach policji, wypadkach, remontach i miejscach częstych kontroli. Na bieżąco aktualizowana mapa wskaże nie tylko nazwy ulic, miast i osiedli, ale też restauracje, stacje benzynowe wraz z cenami paliw oraz zgłoszenia użytkowników aplikacji o sytuacji na drodze.

GOCLEVER DRIVE YANOSIK obsługuje GPS i A-GPS, a przy tym jest wyposażony w moduł Bluetooth 4.0 Low Energy, radio FM, port micro-USB 2.0 OTG oraz 3,5 mm port audio. Zestaw uzupełniają ładowarka samochodowa, uchwyt i kabel USB.

Sugerowana cena detaliczna DRIVE YANOSIK to 349 zł.

***

***

Related posts

Top
font