Więcej energii z akumulatorów Energizer

Nowe akumulatorki EnergizerEnergizer Universal, Energizer Power Plus, Energizer Extreme i Energizer Precision to najnowsze akumulatorki z innowacyjnej linii Energizer ACCUrecharge, które pojawiły się właśnie na polskim rynku. Nowatorska konstrukcja oraz zaawansowane technologie opracowane przez laboratorium badawcze Energizer pozwoliły – jak zapewnia producent – stworzyć najwydajniejsze akumulatorki, które zastępują setki baterii alkalicznych i mogą być doładowywane setki razy bez utraty swojej mocy.

Zastosowane technologie minimalizują między innymi samoistne rozładowywanie i starzenie się akumulatorków, zapewniając ich przedłużoną żywotność i wieloletnie działanie przy jednoczesnym zachowaniu tej samej mocy. Natomiast specjalnie zaprojektowana konstrukcja i zoptymalizowany skład elektrody zapewniają zachowanie idealnej równowagi pomiędzy całkowitą dostępną pojemnością, cyklami doładowań a zatrzymaniem ładunku. Wskutek tych zmian i nieznacznemu obniżeniu pojemności początkowej w celu zwiększenia całkowitej dostępnej pojemności, konstruktorom Energizer udało się stworzyć mocne i wydajne akumulatorki, które zachowują swoje najwyższe parametry przez kilkaset doładowań. Na stronie www.wiecejenergii.pl oprócz opisanej technologii zostały także przedstawione wyniki testów prezentujących nowe akumulatorki w działaniu.

Dzięki swej nadzwyczajnej wydajności i mocy najnowsze akumulatorki Energizer doskonale sprawdzają się w urządzeniach hi-tech i sprzęcie o wysokim poborze energii np. aparatach cyfrowych, latarkach, urządzeniach GPS lub zabawkach kilkukrotnie wydłużając ich czas działania. Dodatkowo już w momencie kupna akumulatorki są naładowane i gotowe do użycia, a nieużywane utrzymują swój ładunek do jednego roku, dzięki czemu są gotowe do pracy kiedy tylko będą potrzebne.

Top
font