Wielkoformatowe monitory NEC

Monitory NEC z serii E

Monitory NEC z serii EFirma NEC Display Solutions wprowadza na rynek nowe modele monitorów wielkoformatowych z podstawowej serii E, przeznaczone zarówno do Digital Signage, jak i zastosowań konferencyjnych w korporacjach. Zastosowanie tych monitorów daje firmom z branży handlowej, edukacyjnej oraz korporacjom  możliwość szerszej komunikacji, a jednocześnie pozwala na czerpanie korzyści z licznych funkcjonalności oferowanych przez monitory z serii E.

Seria składa się obecnie z 8 monitorów: modeli od 32” do 58” do Digital Signage (E325, E425, E505, E585), standardowych konferencyjnych 65” (E654) oraz wielkoformatowych konferencyjnych/edukacyjnych o rozmiarze 70”, 80” oraz 90” (E705, E805, E905). Wszystkie monitory zostały zaprojektowane tak, aby można było je łatwo wpasować w środowisko handlowe, edukacyjne lub biurowe.

Sprzedawcy dążący do zwiększenia zainteresowania klientów za pomocą ekonomicznych cenowo instalacji Digital Signage, mogą wybrać któryś z mniejszych modeli monitorów z serii E, od 32” do 58”. Ich atrakcyjny wygląd, jak również szereg przydatnych funkcji sprawiają, że monitory te są idealne jako autonomiczne urządzenia. Dodatkowo modele 32-58” (E325, E425, E505, E585) wyposażone są w media player z obsługą formatów MPG, MPEG, MPEG2-TS, MPEG2-PS, MP4, MKV, AVI, Motion JEPG.

Większe modele z serii E, o rozmiarach ekranu od 70 do 90” są idealne dla biznesu i edukacji, w zastosowaniach konferencyjnych lub informacyjnych. Te monitory wielkoformatowe oferują szeroki wybór profesjonalnych funkcji takich, jak Point Zoom czy kontrolę za pomocą przeglądarki http.

Monitory NEC z serii E

Cena, niezawodność i szeroki wybór funkcji w nowej serii E sprawiają, że monitory te są atrakcyjne dla handlu, edukacji i dla korporacji. – powiedział Tobias Augustin, Product Manager Public Displays w NEC Display Solutions Europe. – Zdajemy sobie sprawę, że firmy chcą przekształcić swoje pomieszczenia konferencyjne w centra nowoczesnej współpracy i komunikacji, ale jednocześnie szukają opłacalnych, długoterminowych inwestycji. Większe modele z serii E to dobry początek na osiągnięcie tego celu. Dzięki aktualizacji modeli o mniejszym rozmiarze ekranu możemy zaspokoić potrzeby również tych klientów, którzy poszukują podstawowych rozwiązań do Digital Signage.

Monitory NEC z serii EWszystkie modele z serii E można łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą AV w handlu, korporacjach i edukacji. Dzięki wielu złączom, będącym branżowym standardem, zintegrowanym głośnikom oraz smukłej i lekkiej obudowie, instalacja, transport i montaż są dużo łatwiejsze.

W celu uproszczenia obsługi, większe modele są w pełni kompatybilne z oprogramowaniem NEC NaViSet Administrator 2. Umożliwia ono zdalne zarządzanie wszystkimi podłączonymi urządzeniami z centralnej lokalizacji, poprawiając wydajność i redukując koszty związane z utrzymaniem w sytuacjach, w których monitory są zainstalowane w rozległych lub oddalonych lokalizacjach.

Related posts

Top
font