Z telewizora na dysk

MyPassport_AVTV     Firma  WD zaprezentowała niewielki, wysokowydajny napęd do zastosowań multimedialnych. Nowy dysk ma uprościć przechowywanie i odtwarzanie setek godzin programów telewizyjnych – wystarczy podłączyć dysk twardy My Passport AV-TV do dowolnego telewizora z funkcją nagrywania na urządzenie z portem USB.

      Dyski są dostępne w wersjach o pojemności 500 GB i 1 TB, i zostały zaprojektowane z myślą o nagrywaniu i odtwarzaniu programów; wyposażono je w funkcję szybkiej korekcji błędów i obsługę ciągłego strumieniowania, dzięki czemu są w stanie wiernie zarejestrować obraz oraz płynnie odtwarzać nagrany materiał.

     Urządzenia obsługują standard USB 3.0, co znacznie usprawnia rejestrowanie wielu strumieni w jakości HD jednocześnie. Ta funkcja będzie bardzo przydatna dla użytkowników, którzy chcieliby podłączyć My Passport AV-TV do telewizora z dwoma tunerami. W ten sposób można nagrywać programy z dwóch różnych kanałów jednocześnie lub oglądać zarejestrowany wcześniej program, nagrywając w tym samym czasie inny.

         Aktualna lista zgodnych telewizorów i urządzeń nagrywających jest dostępna pod adresem www.wd.com/mypassportavtv. Sugerowana ceny na dysk o pojemności 500 GB wynosi 279 zł, a za 1 TB – 349 zł.

Top
font