Złota grafika ASUS

ASUS GTX 980 Gold Edition

Jak już wspominaliśmy na naszych łamach, firma ASUS obchodzi w tym roku 20 lat istnienia na rynku kart graficznych. Przez ten czas zdobyła uznaną pozycję, a jej produkty są jednymi z najczęściej nagradzanych. Znana jest z wdrażania w swoich modelach innowacyjnych technologii, a tę okrągłą rocznicę świętuje wprowadzając na rynek limitowaną, złotą edycję GTX 980, która otrzymała jeszcze szybsze taktowanie i białą kartę GTX 970 Turbo.

ASUS GTX 980 Gold Edition

ASUS GTX 980 Gold Edition

20th Anniversary Gold Edition GTX 980 wyposażona została w procesor graficzny NVIDIA GeForce GTX 980 taktowany zegarem w trybie przyśpieszonym na poziomie 1431 MHz. Nie zabrakło w niej także z autorskich rozwiązań jak: Memory Defroster, chłodzenie DirectCU, technologia wentylatorów 0dB, moduł regulacji napięcia Digi+ z komponentami Super Alloy Power oraz system monitorowania i regulacji ustawień systemu GPU Tweak. To właśnie opracowywanie takich technologii pozwoliło ASUSowi na osiągnięcie wiodącej pozycji w produkcji najszybszych, najlepiej chłodzonych i najcichszych krat graficzne na rynku.
Droga do dostarczania użytkownikom najlepszych konstrukcji rozpoczęła się w 1996 roku. W kolejnych latach, wraz z nowymi generacjami zarówno gracze, overclockerzy, użytkownicy domowi czy firmy mogły cieszyć się coraz większymi możliwościami. Dbanie o jakość i wydajność umożliwiło firmie ASUS zbudowanie mocnej pozycji produkowanych przez nią kart graficznych, zarówno w oczach konsumentów, jak i dziennikarzy. Gracze i wymagający klienci wybierają je ze względu na wysokie osiągi. ASUS tworzy najlepiej sprzedające się i zdobywające liczne nagrody karty graficzne, jest też najpopularniejszą marką w testach 3DMark wśród użytkowników strony HWBot.1

ASUS Turbo GTX970

ASUS Turbo GTX970

Related posts

Top
font