ARCHOS ArcBook: funkcjonalność tabletu i uniwersalność netbooka

Firma ARCHOS zapowiedziała wprowadzenie do oferty 10,1-calowego netbooka ArcBook z ekranem dotykowym. Urządzenie oparte na systemie Android łączy w sobie mobilność i dobrą cenę.

back copySoftware nastawiony na wydajność

ARCHOS ArcBook działa w oparciu o system Android w wersji 4.2 Jelly Bean. Preinstalowany na urządzeniu pakiet OfficeSuite Pro 6 pozwala na tworzenie i edycję plików programów Word, Excel, Power Point oraz plików w formacie PDF. Każdy użytkownik ma dostęp do usług Google takich, jak sklep Google Play, przeglądarka Google Chrome, YouTube, Gmail czy Translate. Przechowywanie własnych dokumentów oraz plików zapewnia dostęp do 15 GB bezpłatnej pamięci na dysku Google Drive.

Bogate wyposażenie

ARCHOS ArcBook wyposażony jest w dotykowy ekran o przekątnej 10,1” oraz pełną klawiaturę zawierającą dodatkowo specjalne klawisze skrótów dla popularnych poleceń systemu Android oraz usług Google. Do netbooka można podłączyć inne urządzenia zewnętrzne za pomocą portów USB oraz micro-USB. Dostępny jest również slot na karty micro-SD. Wbudowana bateria pozwala na około 10 godzin ciągłej pracy. 

side copy

ARCHOS ArcBook jest pierwszym urządzeniem w naszej ofercie, łączącym wygodę użytkowania tabletu oraz efektywność pracy z netbookiem – mówi Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS.  Produkt ten jest dowodem naszego zaangażowania w dostarczanie bogato wyposażonych rozwiązań i tworzenie technologii przyjaznych konsumentom w rozsądnej cenie – dodaje Poirier.

Sugerowana cena netbooka ARCHOS ArcBook wynosi około 700 zł.

Related posts

Top
font