Nowe funkcje HEOS App

HEOS by Denon App

HEOS by Denon AppW ciągu najbliższych 2 tygodni należy spodziewać się aktualizacji darmowej aplikacji sterującej HEOS App, dzięki której bezprzewodowy system multiroom HEOS by Denon zyska szereg nowych i istotnych funkcjonalności.

• Do gamy wspieranych przez system HEOS  internetowych serwisów muzycznych dołącza Tidal, pierwszy w systemie HEOS serwis streamingowy oferujący bezstratną jakość CD odtwarzanych utworów. Tidal pozwala użytkownikom na wybór utworów z katalogu 25 milionów ścieżek muzycznych i słuchanie ich w bezstratnej jakości Hi-Fi, co oznacza jakość nieskompresowanego CD (44,1kHz/16bit).

• Majowa aktualizacja HEOS App umożliwi też łączenie dwóch urządzeń HEOS 5 lub HEOS 7 w parę stereo!

• Użytkownicy i instalatorzy systemów Control4 będą mogli wykorzystać sterownik Control4 dla HEOSa dołączony do tej aktualizacji. Pozwoli to na pełną integrację urządzeń HEOS w systemach Control4.

• W aplikacji HEOS App dla iPada pojawi się po aktualizacji możliwość używania jej na iPadzie ustawionym horyzontalnie. Funkcja jest zwłaszcza użyteczna w instalacjach, gdzie sterownikiem jest iPad mocowany w pozycji horyzontalnej na ścianie.

• Ostatnią z istotnych zmian aktualizacyjnych jest możliwość ukrycia lub zmiany nazwy analogowych i cyfrowych wejść.

Related posts

Top
font