HZT66 – telewizory Hitachi

Hitachi

Nowe modele telewizorów marki Hitachi z serii HZT66 to propozycja dla osób, które poszukują telewizora o dużym ekranie i prostych, eleganckich kształtach. 42- lub 50 calowy odbiornik świetnie sprawdzi się w każdym salonie, a jednocześnie za sprawą atrakcyjnej ceny i klasy energetycznej A+ nazbyt nie nadwyręży domowego budżetu.

Hitachi

42- i 50-calowe modele Hitachi serii HZT66 to – jak zachwala producent – wysokiej jakości i jednocześnie atrakcyjne cenowo telewizory Smart Full HD z podświetleniem LED. Wśród funkcji, w które wyposażono modele Hitachi są m.in.: wbudowana łączność Wi-Fi i obsługa Miracast, przeglądarka internetowa Portal Hitachi SmarTVue czy możliwe podłączenie do sieci domowej DLNA. Telewizory te posiadają tuner cyfrowy HD DVB T2/Cable (MPEG4), 3 złącza HDMI i jedno SCART, a także slot na karty CI+. Pozostałe złącza to m.in.: cyfrowe wyjście audio, wyjście sygnału wideo Component oraz dwa złącza USB.

Telewizory Hitachi z serii HZT66 posiadają także nagrywarkę PVR, która pozwala nie tylko na pauzowanie, wznawianie i przewijanie oglądanego kanału telewizyjnego, ale także na zapisywanie ulubionych audycji na dysku zewnętrznym USB lub pendrive. Czytane przez telewizory formaty to: .MPG .MPEG .DAT .VOB .MKV .MP4 .FLV .3GP .AVI .ASF .WMV, oraz .JPG .JPEG .BMP .PNG.

Hitachi

42- i 50-calowe modele Hitachi serii HZT66 to modele o klasycznym, ponadczasowym wyglądzie, smukłych kształtach i wąskiej, czarnej ramce okalającej ekran. Łączą w sobie wysoką jakość obrazu z atrakcyjnym designem, a dodatkowo są przyjazne dla środowiska – reprezentują bowiem klasę energetyczną A+.

Cena telewizorów: 42HZT66 – ok. 1900 zł,  50HZT66 – ok. 2500 zł.


 

Top
font