Beyond VR Ready

ASUS prezentuje Beyond VR Ready, nowy sposób oznaczenia produktów, który jest skierowany dla użytkowników zainteresowanych możliwościami rzeczywistości wirtualnej. ASUS podjął współpracę z wiodącymi w branży partnerami, aby zapewnić płynną i bezproblemową współpracę płyt głównych, kart graficznych i systemów ASUS z nowej generacji zestawami i akcesoriami VR.

VR ready_NEWai
Program testowania i konfiguracji zakłada bliską współpracę firmy ASUS i inżynierów z firm partnerskich. Ich celem jest optymalizacja oprogramowania sprzętowego i sterowników, w celu zapewnienia pełnej i wydajnej kompatybilności ze sprzętem VR. Logo ASUS Beyond VR Ready jednoznacznie wskazuje produkty, które spełniają te wymagania i będą w stanie zapewnić wciągającą rozrywkę VR.

Oznaczenie Beyond VR Ready będą nosiły te produkty ASUS, które zostały przetestowane pod kątem kompatybilności z zestawem Oculus Rift i w momencie wejścia na rynek – z innymi zestawami VR, takimi jak HTC Vive. Witryna ASUS VR Ready jest już dostępna pod adresem http://www.asus.com/microsite/beyond-vr-ready/pl/ i będzie na bieżąco aktualizowana, w miarę pojawiania się nowych produktów.

Beyond VR Ready: przetestowane, kompatybilne i gotowe do działania w rzeczywistości wirtualnej

Beyond VR Ready: przetestowane, kompatybilne i gotowe do działania w rzeczywistości wirtualnej

Poznanie minimalnych wymagań sprzętowych składanego lub kupowanego sprzętu, który ma obsługiwać najnowsze zestawy i programy wirtualnej rzeczywistości, nie jest dla użytkowników żadnym problemem, ale już potwierdzenie kompatybilności i zgodności operacyjnej podzespołów może stanowić wyzwanie. ASUS Beyond VR to przetestowane podzespoły i systemy, które dają użytkownikom pewność, że po podłączeniu i uruchomieniu aplikacji lub gry będą działały płynnie, oferując wciągającą rzeczywistość wirtualną.

Inicjatywa Beyond VR Ready zakłada publikację listy podzespołów, które zostały przetestowane pod względem kompatybilności z zestawem Oculus Rift, a w niedalekiej przyszłości będą też obsługiwać również inne zestawy VR takie, jak HTC Vive. Lista modeli oznakowanych jako VR Ready będzie stale aktualizowana, uwzględniając nowe produkty ASUS oraz sprzęt i akcesoria VR tworzone przez wiodących partnerów branżowych.
Klientów, którzy chcą zbudować od podstaw lub kupić komputer kompatybilny ze sprzętem VR, zapraszamy na stronę Beyond VR Ready. Lista zawiera również polecane podzespoły, które dodatkowo wzbogacą doświadczenia użytkowników podczas eksplorowania wirtualnej rzeczywistości. Witryna Beyond VR Ready prezentuje listę komputerów ASUS, które są w pełni gotowe do działania w wirtualnej rzeczywistości.
Od teraz produkty ASUS obsługujące VR będą nosiły logo Beyond VR Ready — to jednoznaczne oznakowanie będzie wskazywało produkty odpowiednie do obsługi systemów wirtualnej rzeczywistości.


 

Related posts

Top
font