DTS:X – aktaulizacja

Marantz AV8802

Marantz ogłosił dostępność darmowej aktualizacji do formatu dźwięku DTS:X. Aktualizacja jest dedykowana czterem produktom kina domowego z tegorocznej linii Marantz i dotyczy modeli SR7010 i SR6010, jaki i przedwzmacniacza AV8802A (AV8802) oraz AV7702mkII. Powyższe urządzenia posiadają obecnie na swoim pokładzie najnowsze technologie przetwarzania audio/video, bezprzewodową łączność, a także wyróżniają się intuicyjną obsługą i menu w języku polskim. Dodatkowo Marantz oficjalnie poinformował o dostępności aktualizacji urządzeń przystosowanych do obsługi technologii DTS:X, tym samym wzbogacając je o pełen wachlarz możliwości związanych z innowacją DTS:X. W rezultacie urządzenia te zyskają m.in. obsługę Audyssey-equalized DTS:X w ustawieniu 9.2-kanałowym lub nawet 11.2-kanałowym. Nadszedł czas zupełnie nowego wymiaru domowej rozrywki!

Marantz AV8802

Fenomen technologii DTS:X polega na dostarczeniu niepowtarzalnych przeżyć domowej rozrywki opierając swój sukces na płynnym ruchu dźwięku tworzącym bogatsze doznania dźwiękowe niż kiedykolwiek było to możliwe. Innowacja DTS:X pozwala na dostosowanie dźwięku do układu głośnika, tak aby idealnie dopasowany mógł przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi lokalizacjami – z przodu, z tyłu, ponad i obok słuchaczy. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala inżynierom dźwięku na pełną swobodę dokładnej lokalizacji poszczególnych źródeł muzyki, zgodnie z ich zamiarem. Tak więc, przygotujmy się na niezwykłe doznania dźwięku przestrzennego!

Już 4 lutego pierwszym modelem, który otrzyma aktualizację będzie AV8802(A). Pozostałe trzy produkty otrzymają taką możliwość 3 marca. Ostateczne terminy mogą jednak ulec zmianie. W momencie, gdy aktualizacja będzie już dostępna urządzenie wyświetli odpowiednie powiadomienie. Wymagane jest jedynie połączenie z Internetem. W przypadku, gdy użytkownik wyłączył funkcję „automatycznej aktualizacji” w ustawieniach posiadanego modelu, należy manualnie sprawdzić jej dostępność. Dodatkowe instrukcje znajdują się na www.marantz.com/dtsx. Pozostałe modele przystosowane do obsługi DTS:X otrzymają aktualizację w późniejszym okresie 2016 roku.


 

Related posts

Top
font