Słuchawki Creative Outlier i na miasto

Creatvie pdt 22474

Creative Outlier to słuchawki przeznaczone dla osób dojeżdżających do pracy w mieście i entuzjastów zdrowego trybu życia, a także dla tych, którzy chcą pokazać swój styl.

pdt_22474
Wszechstronność słuchawek Outlier ułatwia ich dopasowanie w życiu codziennym, na przykład do aktywności na świeżym powietrzu lub dojeżdżania do pracy, dzięki możliwości odtwarzania muzyki z różnych źródeł:
– przez połączenie bezprzewodowe: Bluetooth, NFC,
– port USB,
– karty micro-SD.

Urządzenie Bluetooth można połączyć ze słuchawkami Outlier bezprzewodowo. Dzięki zgodności z niezawodną technologią Bluetooth 4.1, słuchawki Outlier obsługują połączenie bezprzewodowe odporne na zakłócenia z innych, znajdujących się w pobliżu, urządzeń bezprzewodowych wykorzystujących częstotliwość 2,4 GHz. Z kolei jeśli posiadamy urządzenie zgodne z technologią NFC, sparowanie ze słuchawkami Outlier zajmie kilka sekund! Słuchawki Outlier umożliwiają odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku z komputera przez port USB. Ustawienia dźwięku można ponadto dostosować, pobierając bezpłatne oprogramowanie — Sound Blaster Control Panel i wybierając profil audio, najlepiej dopasowany do preferencji muzycznych.

pdt_22474.1

Słuchawki Outlier z wbudowanym odtwarzaczem MP3 umożliwiają odtwarzanie ulubionej muzyki z karty micro-SD. Obsługa formatów MP3, WMA i WAV zapewnia dostęp do nawet 10 000 utworów o wysokiej jakości w formacie MP3 zapisanych na karcie micro-SD o pojemności 32 GB i umieszczonej w słuchawkach. Ponadto słuchawki Outlier są wyposażone w standardowe wejście stereofoniczne 3,5 mm, co pozwala podłączyć je do urządzenia za pomocą dostępnego w zestawie kabla audio stereo.

Słuchawki Outlier wyposażono w dwa przetworniki neodymowe, dzięki czemu jakość dźwięku podczas słuchania muzyki i rozmów jest doskonała. Wykonane ze stopu pierwiastków ziem rzadkich i innych metali, przetworniki o wysokiej czułości zapewniają uzyskanie mocnego dźwięku.

Co ciekawe użytkownicy systemu Android mogą pobrać bezpłatną aplikację do zmiany tekstu na mowę, Buddy, która pozwala na odczytywanie powiadomień lub wiadomości tekstowych- SMS, WhatsApp, WeChat, LINE, Viber, Skype, Facebook Messenger i nie tylko. To daje pewność, że słuchawki Outlier nigdy nie pozwolą na pominięcie ważnej wiadomości ani powiadomienia, będąc w podróży.

Wbudowany mikrofon z mechanizmem ClearSpeech, aktywnie tłumi zakłócenia zewnętrzne i cyfrowo poprawia przejrzystość mowy, aby rozmowy brzmiały głośno i wyraźnie. Ponadto jest zgodny z technologią HD Voice2, więc rozmowy telefoniczne brzmią tak jak na żywo.

Słuchawki Outlier pozwalają na uzyskanie dostępu do danych na karcie micro-SD i ich modyfikację bezpośrednio z komputera po włączeniu trybu pamięci masowej. Dzięki tej opcji nie trzeba wyjmować karty pamięci i podłączać jej do komputera w celu zarządzania muzyką. Wszystko to wygodnie i bez problemów.

Zaprojektowany pod kątem łatwego strumieniowego przesyłania dźwięku przekaźnik Creative BT-W2 przesyła dźwięk i głos z komputera PC/Mac przy niewielkim opóźnieniu. Zapewnia to synchronizację dźwięku i obrazu w czasie rzeczywistym oraz komunikację głosową przy niskim opóźnieniu podczas rozmów w programie Skype i wideokonferencji.

Gracze mogą podłączyć przekaźnik Creative BT-W2 do konsoli PlayStation 4, aby uzyskać lepszą jakość muzyki przesyłanej bezprzewodowo i komunikacji głosowej za pomocą słuchawek Outlier.

Słuchawki Creative Outlier dają możliwość 10 godzin odtwarzania muzyki lub 8 godzin rozmów po jednym naładowaniu. Wystarczy naładować słuchawki przez port USB, korzystając z dostępnego w zestawie kabla.

Słuchawki Outlier wykonano z trwałych i lekkich materiałów, dlatego idealnie sprawdzą się podczas długiego użytkowania. Poduszki z miękkiej skóry ekologicznej dopasowują się dokładnie do uszu, zapewniając najlepszy komfort. Konstrukcja nauszna gwarantuje wygodę ułatwiającą noszenie i słuchanie muzyki przez wiele godzin dzięki mniejszym muszlom. Dodatkowo nie izoluje całkowicie od dźwięków otoczenia, pozwalając na swobodne kontynuowanie wykonywanych czynności.

Wbudowana funkcja Lap Timer umożliwia przesyłanie komunikatów głosowych dotyczących czasów okrążeń i całkowitego czasu aktywności związanej ze słuchawkami Outlier.

Do słuchawek Outlier można przymocować pierścienie akustyczne, aby dopasować je do swojego stylu. Sześć par silikonowo-gumowych pierścieni akustycznych daje wiele możliwości na wyrażenie własnego stylu.

Cena to ok. 400 zł.


 

Related posts

Top
font