Kino domowe w skali UHD!

HT-H7500WM oraz HT-H7750WM to najnowsze zestawy kina domowego Samsung tworzące serię 7, które oferują jakość obrazu w rozdzielczości Ultra High Definition.

Zestawy kina domowego  Samsung serii 7 dostępne będą w dwóch wariantach: model H7500 posiada 5.1 kanałów o łącznej mocy (RMS) 1000 W, z kolei model H7750 został wyposażony w 7.1 kanałów o mocy (RMS) 1330 W i cztery głośniki typu tallboy. Różne konfiguracje obu modeli odpowiadają zróżnicowanym potrzebom użytkowników, z kolei potężna moc obu zestawów zagwarantuje świetny dźwięk.

ht-h7500wm

Samsung HT-H7500WM

W obu modelach został zastosowany wydajny, dwurdzeniowy procesor, który odpowiada ze płynne działanie wszystkich zaimplementowanych rozwiązań technologicznych i zaawansowanych funkcji. Wśród nich warto wymienić funkcję skalowania obrazu – z płyt Blu-ray do Ultra High Definition (UHD), a także z płyt DVD do rozdzielczości Full HD 1080p. W zestawach kina domowego serii 7 znajdzie się także funkcja BD Wise gwarantująca optymalne ustawienia obrazu pomiędzy urządzeniami firmy Samsung. Zastosowana technologia Crystal Amplifier Plus filtrująca źródła dźwięku dwukrotnie zadba o brak jakichkolwiek zniekształceń czy zakłóceń.

ht-h7750wm

Samsung HT-H7750WM

Rozbudowane możliwości łączności pozwolą na połączenie się z nowymi zestawami kina domowego np. poprzez wbudowany moduł Bluetooth czy NFC. Na wyposażeniu kina domowego znajdziemy także kartę sieciową z funkcją Wi-Fi Direct. Dzięki temu modele z serii 7 będziemy mogli połączyć z głośnikami z bezprzewodowego systemu audio Samsung Multiroom, tworząc rozbudowany domowy system grający. Za jej pośrednictwem połączymy nasze kino domowe z innymi urządzeniami znajdującymi się w tej samej domowej sieci oraz skorzystamy z bogatej oferty platformy Samsung Smart TV. W obu zestawach znajdzie się także moduł, który posłuży do bezprzewodowego podłączenia głośników tylnych.

Wśród dodatkowych funkcji na wyposażeniu nowych zestawów kina domowego znajdziemy opcję konwersji plików Audio CD do MP3 oraz kopiowanie danych z nośników optycznych na zewnętrzną pamięć USB.

 

HT-H7750WM kosztuje około 5000 zł, HT-H7500WM –  około 4000 zł.

Odtwarzane nośniki/formaty:
• płyty: 3D Blu-ray Video, Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, CD DA/CD-R/CD-RW, VCD 1.1
• formaty video: AVCHD, DivX, DivX HD, WMV(1/2/3/7/9)
• formaty audio : MKV, WMA, LPCM, FLAC, AAC, MP3
• formaty obrazu : JPEG (HD)

Related posts

Top
font