ASUS Strix 2.0 – zestaw słuchawkowy dla graczy

ASUS Strix 2

ASUS Strix 2Seria słuchawek ASUS Strix liczy już kilka modeli, a teraz dołącza do nich Strix 2.0 – kompatybilny z komputerami PC i Mac, konsolą PlayStation 4 oraz urządzeniami mobilnymi. Wyposażone zostały w duże przetworniki, które zapewniają głęboki, mocny bas oraz doskonały dźwięk w grach i muzyce. Odczepiany mikrofon zapewnia wyraźną komunikację, drugi umieszczony na kablu jest przydatny podczas przemieszczania się. Składana konstrukcja ułatwia natomiast ich transport.

Strix 2.0 posiadają duże przetworniki o średnicy 60mm wykonane z magnesów neodymowych, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku, precyzyjne pozycjonowanie, głębokie brzmienie basu i szeroki zakres częstotliwości. Dzięki dokładnemu pozycjonowaniu dźwięków w Strix 2.0, gracze uzyskują znacznie lepszą orientację w środowisku gry. Wyraźnie słyszą każdy strzał i krok, dzięki czemu łatwiej jest im namierzyć przeciwników i uzyskać nad nimi przewagę.

Głęboki bas w Strix 2.0 tworzy zupełnie nowy poziom dźwięku. Zwiększa siłę brzmienia zarówno eksplozji, jak i ścieżki dźwiękowej. Słuchawki dokładnie reprodukują średnie i wysokie częstotliwości przy ekstremalnie niskim poziomie zakłóceń.

Słuchawki mogą być używane z różnymi urządzeniami. Do zestawu dołączony jest 1,5-metrowy kabel i rozdzielacz, który zapewnia kompatybilność z komputerami PC i Mac. Dodatkowo czterobiegunowe złącze 3,5mm audio/mic sprawia, że zestaw Strix 2.0 może zostać podłączony do smartfonów, tabletów i konsoli PlayStation 4. Dwa mikrofony pozwalają na wygodne korzystanie zarówno w domu, jak i w podróży. Odczepiany mikrofon doskonale nadaje się do komunikacji w trakcie grania – umożliwia prowadzenie rozmów i sprawia, że użytkownik będzie dobrze słyszany. Na czas transportu łatwo go odczepić, a w sytuacji korzystania z urządzeń mobilnych można skorzystać z mikrofonu umieszczonego na kablu.

ASUS Strix 2.0

Related posts

Top
font