Canon podczas IBC 2014

Firma Canon przedstawiła szczegóły dotyczące swojej obecności na targach IBC, największej na świecie imprezie dla mediów i telewizji, która odbędzie się w stolicy Holandii, Amsterdamie. Canon zaprezentuje pełną gamę profesjonalnych rozwiązań i technologii dla telewizji, w tym CN7x17 KA S – pierwszy obiektyw filmowy z serwomechanizmem.

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem konsumentów na odbiór treści o ultrawysokiej rozdzielczości (Ultra High Definition), producenci sprzętu rozszerzają ofertę i skupiają się na dostarczaniu profesjonalnych usług i urządzeń wideo nowej generacji. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, odwiedzający stoisko Canon będą mogli zobaczyć pełną gamę najnowocześniejszych rozwiązań producenta. Zaplanowano m.in. prezentację obrazu 4K nadawanego z kamery studyjnej czy pokazy korekcji kolorów na monitorze 4K.

W tym roku mogliśmy zaobserwować kilka znaczących dla branży zmian, dlatego obecność firmy Canon na IBC 2014 będzie odpowiedzią na aktualne potrzeby użytkowników – mówi Kieran Magee, dyrektor ds. marketingu produktów profesjonalnych w Canon Europe. Zapotrzebowanie na treści coraz wyższej jakości rośnie z roku na rok. Canon dostarcza produkty i rozwiązania dla profesjonalistów tworzących unikatowe treści, czy to w HD czy 4K. Tym samym pomagamy naszym klientom uchwycić i przedstawić historie, które są dla nich najważniejsze. Bogate portfolio produktów oraz doświadczenie, którym dzielimy się podczas targów jest dowodem na to, że chcemy odda w ręce użytkowników narzędzia potrzebne do wprowadzenia nowych standardów na co dzień.

Na stoisku Canon dostępna będzie bogata oferta profesjonalnych obiektywów i kamer. Goście będą mogli przetestować ponad 100 obiektywów – ENG, EF oraz filmowych. Zostaną także zaprezentowane kamery z linii X, w tym modele XF205 i XF200, oraz rozwiązania Cinema EOS.

Poza obecnymi na stoisku Canon ekspertami firmy, swoje prezentacje wygłoszą także niezależni specjaliści z różnych branż, dzieląc się doświadczeniem z użytkowania produktów Canon i odpowiadając na pytania uczestników.

Firmę Canon podczas IBC 2014 będzie można znaleźć w holu 11 na stoisku E50. Więcej informacji na temat profesjonalnych produktów i rozwiązań Canon znajduje się na: http://cpn.canon-europe.com/

Related posts

Top
font