Tanie tablety GOCLEVER

QUANTUM 1010LITE

Na rynku każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Nie zawsze wszystkim potrzebne są topowe, zaawansowane i tym samym kosztowne modele urządzeń. Ważne by tanie nie znaczyło tandetne i było tym, czego oczekujemy. Czasem urządzenie tanie ma tę niewątpliwą zaletę, że trochę mniej obciąża psychicznie użytkownika i pozwala na szybszą decyzję o jego wymianie. Wraz z rozpoczęciem sezonu szkolnego firma GOCLEVER wprowadza na rynek cztery, nowe modele budżetowej serii tabletów GOCLEVER Quantum, jak sama jasno mówi – dla mniej zaawansowanych użytkowników, zwolenników prostych rozwiązań na każdą kieszeń, a także „szkolniaków”.

QUANTUM 2700
Cztery nowe modele tabletów GOCLEVER to urządzenia pracujące w oparciu o popularny system Android 4.4 KitKat, wyposażony w idealnie dopasowany do specyfiki takich urządzeń interfejs oraz dostęp do setek tysięcy płatnych i darmowych aplikacji z serwisu Google Play. Dzięki nim tablet może być wystarczającym narzędziem zarówno do pracy, jak i rozrywki – tworzenia dokumentów, czytania książek i magazynów, surfowania w sieci, korzystania ze Skype’a, map, oglądania filmów, odtwarzania muzyki czy grania. W nowych tabletach GOCLEVER, wszystkie te treści wyświetlane są w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli na ekranach z pojemnościowym multidotykiem o przekątnych 10,1” (Quantum 1010 Mobile, Quantum 1010 Lite) oraz 7” (Quantum 2 700 i Quantum 700N Lite).

Co wyróżnia poszczególne modele?
Quantum 1010 Mobile
to tablet wyposażony w modem 3G (z czytnikiem kart Dual Sim), odbiornik GPS oraz moduł Bluetooth, co czyni go najbardziej mobilnym spośród nowych budżetowych urządzeń Goclever.

Drugi z 10-calowców, Quantum 1010 Lite – to propozycja dla tych, którym zależy na urządzeniu o dużym ekranie, a nie chcą nadwyrężać budżetu. Czterordzeniowy procesor i akumulator o pojemności 5000 mAh zapewniają do 5 godzin zabawy przy włączonym Wi-Fi.
Quantum 2 700 jest podstawowym tabletem dla tych, którzy cenią niebanalne wzornictwo. Do podstawowych cech tego 7-calowego, ważącego zaledwie 270 g urządzenia należy czterordzeniowy procesor, 8 GB pamięci flash i pakiet podstawowych aplikacji od Google’a.
Ostatnia z propozycji, Quantum 700N Lite, to także 7-calowy, lekki tablet zapewniający dodatkowo łączność Bluetooth oraz GPS. Urządzenie napędzane czterordzeniowym procesorem MediaTek z zegarem 1,3 GHz posłuży jako wierny kompan w podróży, pozwoli również na 4 godziny pracy lub zabawy online.

Urządzenia dostępne są w kolorze czarnym. Pełną specyfikację tabletów GOCLEVER znaleźć można na: http://www.goclever.com/pl/produkty,c1/tablety,c5/. Ceny tabletów wynoszą około: 400 zł za Quantum 1010 Mobile, 340 zł za Quantum 1010 Lite, 210 zł za Quantum 700N Lite i 200 zł za Quantum 2 700.


red.

Top
font