Marcowy konkurs Kolekcji TEN by Fotolia

     Fotolia ogłasza międzynarodowy konkurs zainspirowany pierwszą pracą 3. Sezonu Kolekcji TEN. Do 31 marca 2014 r. uczestnicy – fotografowie i graficy – mogą zgłaszać swoje projekty za pomocą specjalnej aplikacji konkursowej na Facebooku TEN Collection.

Fotolia_TEN-1_3sezon ico

    Bank zdjęć Fotolia po raz kolejny zachęca do podjęcia wyzwania i zmierzenia się z pierwszym projektem nowej edycji Kolekcji TEN. Do konkursu zaproszeni są fotografowie i graficy, zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, którzy chcą przetestować swoje kreatywne i techniczne umiejętności oraz wygrać wspaniałe nagrody. Konkurs, dostępny w specjalnej aplikacji na profilu TEN na Facebooku, podzielony jest na dwie kategorie – fotograficzną oraz graficzną.

Konkurs fotograficzny
Zrób zdjęcie, wykorzystując techniki i podpowiedzi fotografa Erica Paré, które zaprezentował w wideo making-of. Uwaga: fotomontaże nie będą przyjmowane.
Nagrody:
– 1 x 3-miesięczna subskrypcja Adobe Creative Cloud
– 1 reflektor Westcott 43 „Octogonal Apollo Orb
– 1 voucher Exaprint o wartości 200 €
– 300 kredytów Fotolia do wykorzystania na Fotolia.com

Konkurs graficzny
Podejmij wyzwanie i zmierz się z pracą grafika Mike’a Campau tworząc plik .PSD w oparciu o temat: „Woman in the Future”. W pracy należy wykorzystać 3 obrazy Fotolia oraz zdjęcie wykonane podczas sesji TEN użyte i dostarczone w oryginalnym pliku.
Nagrody:
– 1 x tablet Wacom Intuos Pro M
– 1 x 3-miesięczna subskrypcja Adobe Creative Cloud
– 1 x drukarka Roland VersaStudio BN-20
– 1 voucher Exaprint o wartości 200 €
– 1 x szablon Template Monster (pojedyncza licencja) + dedykowane usługi o wartości 300$
– 1 x roczny abonament Fotolia (25 pobrań miesięcznie)

    Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury składające się z artystów oryginalnych prac TEN, członków zespołów Fotolia oraz Wisibility. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 8 kwietnia 2014.
Więcej informacji o konkursie można znaleźć na Facebooku oraz na stronie.

O projekcie TEN Fotolia
    Kolekcja TEN to edukacyjna inicjatywa, która powstała przy współpracy Fotolii z dwoma wspólnotami graficznymi – Wisibility i Amkashop. Przez kolejnych 10 miesięcy użytkownicy Internetu mogą pobrać za darmo, przez 24 godziny od momentu publikacji, plik .PSD z pracą jednego z 10 światowej sławy artystów cyfrowych, które powstały na bazie zdjęć z Fotolii. Użytkownicy Internetu w każdym kolejnym miesiącu trwania projektu będą mieli dostęp do pliku .PSD, w którym będzie można zobaczyć wszystkie warstwy i wykorzystane techniki. Projekt TEN wspierają międzynarodowi partnerzy Adobe i Wacom, a także lokalni Wilogo, EIZO oraz Eduweb.pl.

Top
font