Monitor wszystkoświecący

PHILIPS 275C5QHGSW

No, może nie wszystko, bo akurat tym razem brak tylnego podświetlenia Ambilight, znanego głównie z telewizorów, ale i monitorów, Philipsa. Jest za to świecąca podstawa Ambiglow, w którą zaopatrzono nowy na naszym rynku 27-calowy monitor. Nowa technologia pozwala emitować światło wokół podstawy, które synchronizuje się z treściami wyświetlanymi na ekranie. Podstawa świeci nawet wtedy, gdy monitor jest wyłączony, co umożliwia użytkownikowi dostosowanie kolorów i jasności do otoczenia.

PHILIPS 275C5QHGSW

Świecąca podstawa Ambiglow

 

Procesor w podstawie Ambiglow Plus Base analizuje pojawiające się na monitorze obrazy i natychmiast dostosowuje kolor i jasność światła. Ustawienia podstawy mogą być modyfikowane w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Kolory można synchronizować
z wyświetlaczem. Ustawienia zegara pozwalają na automatyczne włączenie i wyłączenie podstawy.

27-calowy monitor Moda z podstawą Ambiglow został odznaczony nagrodą Computex d&i za innowacyjny design i sprostanie wymaganiom użytkownika. Tafla szkła pokrywa całą powierzchnię modelu, a cienkie, 3,5-milimetrowe ramki nie odciągają uwagi od obrazu.

Nowy monitor z serii Moda to nie tylko oryginalny design. Matryca AH-IPS LCD zapewnia szerokie kąty widzenia i wysoki współczynnik kontrastu. Technologia Flicker-Free eliminuje migotanie, co minimalizuje zmęczenie oczu i korzystnie wpływa na jakość pracy.

PHILIPS 275C5QHGSW

Technologia Ambiglow jest obsługiwana za pomocą intuicyjnego dotykowego menu, które pozwala na dostosowanie trybów i kolorów, a także zapamiętuje ustawienia użytkownika. Monitor został także wyposażony w optymalizujące jakość obrazu technologie Philipsa. SmartContrast automatycznie dostosowuje kolory i podświetlenie, co zwiększa kontrast w wyświetlanych obrazach i filmach. Tryb Economy dostarcza najkorzystniejszych energooszczędnych ustawień do codziennej pracy. SmartImage samodzielnie analizuje wyświetlaną treść i proponuje rozwiązania odpowiednie do konkretnych trybów i aplikacji. SmartResponse przyspiesza czas reakcji do 5ms, eliminując smużenie.

PHILIPS 275C5QHGSW/00 będzie dostępny w sprzedaży od listopada 2015, sugerowana cena monitora wynosi 1599 zł.

Model

275C5QHSGW
rozmiar panelu

27’’

typ panelu

AH-IPS

natywna rozdzielczość

1920 x 1080 @ 60Hz

kąty widzenia

178º w pionie i w poziomie

maksymalna jasność podświetlenia

250 cd/m²

maks. liczba
wyświetlanych kolorów

16,7
mln

złącza obrazu

wejścia sygnału obrazu: VGA, HDMI, sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja, synchronizacja na zielonym, wejście/wyjście audio: wyjście audio HDMI

kompatybilność DDC/CI, Mac OS X, RGB, Windows 10 / 8.1 / 8 / 7

red.

Related posts

Top
font