Moto X Style już jest…

Lenovo Moto X3

Nowa Moto X Style oficjalnie debiutuje w polskich sklepach. Smartfon dostępny jest w wersji białej i czarnej, ale w przyszłości ma być także wersja bambusowa. Jak zachwala producent – telefon jest piękny, solidny, wygodny i funkcjonalny. Dzięki 5,7-calowemu ekranowi o rozdzielczości QHD oferuje szczegółowy obraz, a 21-megapikselowy aparat pozwala wykonywać rewelacyjne zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych.

MOTO X Style
Moto X Style wyposażono w 5,7-calowy panel o rozdzielczości QHD, czyli 1440 x 2560 pikseli, który rozciąga się od krawędzi do krawędzi, zajmując aż 76% przedniego panelu. Zapewnia on szerokie kąty widzenia, wyświetlanie doskonałych kolorów i bardzo dobre odzwierciedlanie detali obrazu – gęstość rozmieszczenia pikseli wynosi bowiem aż 520 ppi. Ekran telefonu chroniony jest przed uszkodzeniem za pomocą bardzo odpornej na pęknięcie i zarysowania tafli szkła typu Corning Gorilla Glass 3.

Sercem Moto X Style jest chipset Qualcomm Snapdragon 808 (MSM8992), wewnątrz którego pracuje sześciordzeniowy procesor (2x Cortex-A57 1,8 GHz i 4x Cortex-A53 A) oraz wydajny układ graficzny Adreno 418. Urządzenie wyposażono w 3 GB pamięci operacyjnej RAM. Taka konfiguracja sprawia, że Moto X Style jest niezwykle wydajnym i szybkim smartfonem, który zapewnia płynne odtwarzanie multimediów, nagrywanie w jakości 4K, surfowanie w internecie i pobieranie danych, na które przeznaczono 32 GB pamięci wewnętrznej z opcją rozbudowy poprzez kartę micro-SD aż do 128 GB. Smartfon ma także wbudowane dwa szybkie modemy: LTE kategorii 6. (do 300 Mbps) oraz HSPA+ oraz dwuzakresową kartę Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac, moduł Bluetooth 4.1 LE, NFC, a także odbiornik GPS/GLONASS.

Moto X Style

Akumulator nowej Moto X Style został tak zaprojektowany, aby zapewnić cały dzień intensywnej pracy bez konieczności podłączania telefonu do gniazdka sieciowego. Funkcja TurboPower umożliwia szybkie ładowanie rozładowanego akumulatora, tak by po kwadransie ładowania uzyskać energię wystarczająca na 7 godzin pracy urządzenia.

 Moto X Style ma 21-megapikselowy aparat z bardzo szybkim systemem autofocus oraz lampą doświetlającą fotografowaną scenę złożoną z dwóch, różnokolorowych, bardzo silnych diod LED. Całość zapewnia naturalne i niezwykle szczegółowe zdjęcia o doskonałej jakości, zaś filmy można nagrywać w jakości 4K lub 1080p przy 60 kl./s. Przedni aparat wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 5 megapikseli i również został wyposażony w diodową lampę doświetlającą fotografowaną scenę.

Moto X Style pracuje pod kontrolą czystej edycji najnowszego systemu operacyjnego Android 5.1.1 Lollipop z gwarancją aktualizacji. Firma Motorola wzbogaciła go o kilka przydatnych funkcji określanych jako Moto Ulepszenia. Należą do nich:
Moto Actions (Akcje) – umożliwia aktywowanie niektórych funkcji za pomocą gestów wykonywanych smartfonem, np. włączanie aparatu (dwukrotnie obracając telefon w dłoni) lub włączanie/wyłączanie latarki (poprzez potrząśnięcie telefonem);
Moto Display (Wyświetlacz) – dzięki tej funkcji telefon będzie wyświetlał na zablokowanym ekranie wybrane powiadomienia i wiadomości, a także w dyskretny sposób powiadamiał o ich nadejściu;
Moto Assist (Asysta) – funkcja sprawia, że Moto X Style nauczy się zachowań oraz nawyków użytkownika, a następnie samoczynnie rozróżni, czy jest on w samochodzie, w pracy, czy w domu i dostosuje ustawienia do jego potrzeb;
•  Moto Voice (Głos) – funkcja pozwala na sterowanie smartfonem za pomocą głosu.

MOTO X STYLE black


red.

Related posts

Top
font