Nagrody EISA dla Canona

Nagrody EISA dla Canona

Firma Canon może pochwalić się trzema nagrodami EISA.  Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych (European Imaging and Sound Association; EISA) wyrózniło tym razem aparat EOS 7D Mark II w kategorii „Europejska zaawansowana lustrzanka 2015-2016”, modele EOS 5DS oraz 5DS R otrzymały tytuł „Europejska profesjonalna lustrzanka 2015-2016”, a obiektyw EF 11-24 mm f/4L USM został uznany za „Europejski profesjonalny obiektyw do lustrzanek 2015-2016”.

– Canon jest znany z wysokiej jakości produktów, które są cenione przez klientów – powiedział Steve Marshall, Product Marketing Director, Consumer Imaging Group, Canon Europe. Naszym zdaniem w fotografii chodzi o siłę wyrazu i ciągłe odkrywanie, dlatego jako firma stale rozwijamy produkty i technologie. Chcemy pomagać użytkownikom naszego sprzętu w opowiadaniu ich własnych historii za pomocą zdjęć. Każdy z wyróżnionych w tym roku produktów jest przykładem naszego zaangażowania na rzecz rozwoju sprzętu dla profesjonalistów i konsumentów.

EOS 7D Mark II   EF-S18-135STM FSL

EUROPEJSKA ZAAWANSOWANA LUSTRZANKA 2015-2016
Canon EOS 7D Mark II

Canon EOS 7D Mark II to jedna z najlepszych lustrzanek APS-C, jakie kiedykolwiek trafiły na rynek. Oferuje zestaw funkcji, które zazwyczaj dostępne są w profesjonalnych pełnoklatkowych modelach. 65 krzyżowych punktów AF rozłożonych w całym kadrze umożliwia ustawianie ostrości na obiektach, niezależnie od ich położenia i szybkości przemieszczania. Aparat pozwala fotografować z prędkością 10 klatek na sekundę z dużym buforem, nawet podczas zapisu plików w formacie RAW. Wysoka jakość wykonania w połączeniu z obudową odporną na zachlapania sprawia, że lustrzanka sprawdzi się w niemal każdych warunkach. EOS 7D Mark II to aparat idealny dla fotografów akcji, a także sportowych czy przyrodniczych, którzy chcą uchwycić nawet te najbardziej ulotne momenty.

EOS 5DS i 5DS R

EUROPEJSKA PROFESJONALNA LUSTRZANKA 2015-2016
Canon EOS 5DS/5DS R

Canon EOS 5DS i 5DS R to pełnoklatkowe lustrzanki, które oferują najwyższą dostępną na rynku rozdzielczość. Oba modele dają fotografom wybór: EOS 5DS został wyposażony w filtr dolnoprzepustowy, który zmniejsza artefakty na obrazie cyfrowym, podczas gdy w EOS 5DS R zniwelowano działanie filtra dla uzyskania ostrych i szczegółowych obrazów. Matryca o rozdzielczości 50,6 mln pikseli, dwa procesory DIGIC 6 i lustro o zredukowanej wibracji odpowiadają za jakość obrazu i doskonałą pracę urządzenia. Z kolei 61-punktowy system AF z 41-punktami krzyżowymi zapewnia szybki i niezawodny autofocus. Oba aparaty są idealnym wyborem dla profesjonalnych fotografów, dla których najwyższa jakość obrazu ma ogromne znaczenie.

EF 11-24 mm f4L USM

EUROPEJSKI PROFESJONALNY OBIEKTYW DO LUSTRZANEK 2015-2016
Canon EF 11-24 mm f/4L USM

Projektując EF 11-24 mm f/4L USM inżynierowie Canon stworzyli jeden z najlepszych na rynku obiektywów szerokokątnych. Jest to najszerszy zmiennoogniskowy obiektyw prostoliniowy (bez zniekształceń geometrycznych) na świecie, który zapewnia doskonałą jakość oraz ostrość obrazu, nawet przy pracy z lustrzankami wyposażonymi w matryce o wysokiej rozdzielczości. Winietowanie, aberracja chromatyczna czy dystorsja są utrzymane na najniższym poziomie. Obiektyw cechuje się wyważoną konstrukcją i uszczelnieniami, które pozwalają pracować w różnych warunkach pogodowych, a autofocus jest szybki i cichy. EF 11-24mm f/4L USM dedykowany jest użytkownikom pełnoklatkowych lustrzanek, którzy specjalizują się w fotografowaniu krajobrazów, architektury czy wnętrz. Obiektyw jest drogi i duży, ale dla tych, którzy mogą sobie na niego pozwolić jest to naprawdę wyjątkowa propozycja.

Nagrody EISA przyznawane są przez grono wydawców reprezentujących 50 uznanych magazynów branżowych z 20 europejskich krajów. Wyróżnione produkty cechują się najbardziej zaawansowaną technologią, rozbudowaną funkcjonalnością oraz wyrazistym designem, a także realną wartością dla użytkowników. Wszystkie nagrodzone w tym roku produkty zostały bardzo dobrze przyjęte przez rynek, a wyróżnienia od EISA stanowią potwierdzenie oferowanej przez nie jakości i rozbudowanych możliwości.


WW

Related posts

Top
font