Nowe monitory Samsunga

Samsung C27F390

Wśród nowych monitorów Samsunga znajdziemy obok „tradycyjnych”, płaskich modeli, także i te o zakrzywionej powierzchni. Zatem trend wklęsłoekranowych konstrukcji jest kontynuowany. Warto jednak zastanowić się, czy taki ekran będzie dla nas odpowiedni. Z jednej strony krzywizna nie jest wielka i przy stosunkowo małym ekranie (w przeciwieństwie do dużych ekranów telewizorów) efekt nie musi być bardzo znaczący. Jednak jeśli monitor będziemy wykorzystywać do multimedialnej rozrywki – gier i filmów, można się na to skusić. Jeśli jednak będziemy wykorzystywać ekran do prac graficznych, zdecydowanie lepiej pozostać przy płaskim ekranie. Monitory o zakrzywionej powierzchni to CF591 i CF390. 

Samsung C7F390

Zarówno CF591, jak i CF390 wyposażono w szereg funkcji, które jeszcze skuteczniej redukują zmęczenie wzroku, a tym samym lepiej spełniają wymagania związane z długotrwałym użytkowaniem do celów biznesowych i konsumenckich. W każdym wyświetlaczu zastosowano opracowane przez Samsung technologie eliminujące migotanie obrazu i pozwalające odciążyć wzrok. Wbudowane funkcje AMD FreeSync synchronizują częstotliwość odświeżania ekranu z kartami graficznymi AMD, co redukuje opóźnienie wejściowe oraz zacięcia i opóźnienia podczas grania i oglądania interaktywnych treści.

Samsung C27F591

Monitory biznesowe Samsung UE850 UHD oferują większą ostrość widzenia i ergonomiczne funkcje, które pomagają profesjonalistom w wykonywaniu zadań wymagających dużej dbałości o szczegóły. Dzięki technologii PLS znakomicie zaprojektowane monitory UE850 umożliwiają wyświetlanie ekranów w pionie i poziomie pod kątem do 178°. W połączeniu z rozdzielczością UHD, czterokrotnie większą niż standardowe alternatywy Full HD (FHD), monitory te zapewniają realistyczny obraz o znakomicie odwzorowanych kolorach.

Samsung UE850

Monitor Samsung SE370 (dostępny w wersji 23,6- i 27-calowej) oferuje wbudowaną opcję ładowania bezprzewodowego, zapewniając jeszcze większą wygodę. Ładowarka bezprzewodowa pozwala użytkownikom naładować podczas pracy swoje urządzenia mobilne zgodne ze standardem Qi. Konsolidując wiele portów do ładowania i przewodów w jednym urządzeniu, monitor SE370 umożliwia usunięcie bałaganu z obszaru roboczego i ograniczenie wydatków na zewnętrzne ładowarki.

Oprócz wygody ładowania urządzeń mobilnych model SE370 oferuje ponadto wiele cech wizualnych wspólnych dla całej linii monitorów Samsung, w tym tryb oszczędzania wzroku i funkcje eliminowania migotania. Technologie te zapewniają optymalny obraz, jednocześnie chroniąc oczy użytkowników przed nadmiernym wysiłkiem.


 

Related posts

Top
font