Pendrive do iPhone’a

JetDrive Go 300

TRANSCEND JetDrive Go 300 to pendrive do urządzeń mobilnych Apple, który pozwala na szybkie skopiowanie bądź przeniesienie danych np. z iPhone na MacBooka.

TranscendGdy w mobilnym urządzeniu Apple skończy się miejsce we wbudowanej pamięci, JetDrive Go 300 umożliwi jego zwolnienie w prosty sposób. W tym celu urządzenie zostało wyposażone w dwa złącza. Lightning służy do podłączenia do urządzeń mobilnych Apple, natomiast USB 3.1 Gen 1 – do komputerów MacBook bądź PC. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przy pomocy pendrive’a przenieść większą ilość danych, np. ze swojego iPada na iPhone’a kolegi. Będzie to zauważalnie szybsze w porównaniu do transferu przez Internet.

Gdy wykorzystywane jest złącze USB, pendrive potrafi osiągnąć prędkość przesyłu danych na poziomie 130 MB/s. Oznacza to, że np. film o wielkości 4 GB może zostać przekopiowany w 28 sekund. Złącze Lightning zostało celowo przedłużone względem standardowego, aby umożliwić bezproblemowe podłączenie do urządzeń znajdujących się w grubych obudowach ochronnych.

Aplikacja JetDrive Go

Ze sklepu App Store można za darmo pobrać polską wersję dedykowanej aplikacji JetDrive Go. Pomaga ona w łatwym stworzeniu oraz synchronizacji kopii zapasowej zawartości iPhone’a, iPada albo iPoda Touch. Ponadto posiada ona przeglądarkę zdjęć, muzyki oraz dokumentów Microsoft Office, Apple iWork oraz Adobe PDF. Aplikacja automatycznie przyporządkuje pliki do odpowiednich folderów, by użytkownik miał wszystko uporządkowane i mógł błyskawicznie odnaleźć to, czego szuka.

JetDrive Go 300 uzyskał certyfikat Apple MFi, co gwarantuje pełną kompatybilność z urządzeniami tej firmy. Pendrive wyróżnia się designem oraz kolorystyką świetnie pasującą do iPhone’ów, iPadów, iPodów i MacBooków. Dostępne wersje to czarna oraz srebrna. Ponadto został on zaprojektowany w takim sposób, by podczas pracy pobierał możliwie mało energii. Dzięki temu nie zużywa on znacząco baterii urządzenia, do którego został podłączony.
Sugerowane ceny JetDrive Go 300 wynoszą 339 zł dla wersji 32 GB i 449 zł dla wariantu 64 GB.

Seria

JetDrive Go 300

wymiary

56,5 mm × 20 mm × 7,8 mm

masa

8g

interfejs

Lightning + USB 3.1 (Gen 1) Typu A*

dostępne warianty pojemnościowe

32 GB

64 GB

transfery

Lightning: 20 MB/s, USB: 130 MB/s

obsługiwane urządzenia Apple

iPhone 6s Plus, 6s, 6 Plus, 6, 5s, 5c, 5

iPad 4-tej generacji, Pro, Air 2, Air,
mini 4, mini 3, mini 2, mini

iPod touch 6-tej oraz 5-tej generacji

temperatura pracy

Od 0°C do 70°C

dostępne kolory

czarny i srebrny

certyfikaty

FCC, CE, BSMI, RCM, KC

gwarancja

2 lata

Top
font