Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/post-template.php on line 293

Press Photo Expo 2016

Press Photo Expo 2016

Zbliża się kolejna impreza przeznaczona dla zawodowych fotografów, ale nie tylko. Każdy pasjonat fotografii, który chciałby pogłębić swoją wiedzę, myśli o zawodowym zajęciu się ta dziedziną z pewnością znajdzie tu wiele ciekawych informacji. Press Photo Expo 2016 odbędzie się w Warszawie na Torwarze już 11 stycznia 2016 r.

Press Photo Expo 2016 to platforma do wymiany myśli, poglądów, doświadczeń. Oczywiście to także okazja do zapoznania się z najnowszym sprzętem i nowymi technologiami, ale także tym, co najważniejsze, czyli fotograficznym „know-how”. A będzie kogo posłuchać i co pooglądać.

Ferdinand Ostrow – fotoedytor agencji Associated Press opowie, jak logistycznie przygotowuje się obsługę takich wydarzeń, jak igrzyska olimpijskie czy szczyty polityczne.
Tomasz Tomaszewski – wybitny fotograf opowie o realizacji projektów długoterminowych.
Michał Prymakowski – fachowiec z branży ubezpieczeń, przedstawi ofertę (wielu firm ubezpieczeniowych) dostępną na rynku ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb fotografów.
Anna Masłoń Oracz – specjalistka w dziedzinie doradztwa biznesowego oraz funduszy pomocowych UE, koordynatorka i uczestniczka kilkudziesięciu projektów unijnych przedstawi możliwości w zakresie opracowywania biznesplanów, analiz rynku ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb fotografów.
Canon Profesional Systems (CPS). CPS to bezpłatna usługa dla zawodowców  „Check & Clean”, która oferuje informacje i wsparcie użytkownikom profesjonalnego sprzętu fotograficznego i wideo firmy Canon.
Nikon Professional Services (NPS) – serwis „Check & Clean”. Program NPS przeznaczony jest dla elity profesjonalnych fotografów posługujących się legitymacją prasową i posiadających zawodowy sprzęt marki Nikon.
Ponadto:
• porady prawników,
• warsztaty z filmowania lustrzanką,
• warsztaty z oświetlenia lampami fotoreporterskimi,
• oświetlenie studyjne.
Wydarzeniu patronują takie instytucje, jak:
• Związek Polskich Artystów Fotografików,
• Press Club (międzynarodowe stowarzyszenie dziennikarzy)
• Stowarzyszenie Fotoreporterów
• Klub Dziennikarzy Sportowych
• Fotoklub RP – Stowarzysznie Twórców akredytowane przy FIAP.
Swój udział potwierdziły już takie marki, jak:
Alstor, BlackRapid, Canon, Eizo, Falter, Hahnemuehle, Ilford, Lexar, Marumi, MindShift, Nikon, Sigma, Solution, Sony, X-Rite, Think Tank.

Press Photo Expo 2016,  11 stycznia 2016 roku,  10:00 – 21:00, Torwar, Warszawa, ul. Łazienkowska 6a.

Related posts

Top
font