Ściany wideo Panasonic

Panasonic TH-55LFV70

Firma Panasonic zaprezentowaał nowy profesjonalny wyświetlacz TH-55LFV70 o najcieńszej na rynku 3,5-milimetrowej ramce. Umożliwia on tworzenie ogromnych ścian wideo o najwyższej jakości obrazu, w których połączenia miedzy ekranami są praktycznie niewidoczne.

Panasonic TH-55LFV70
Jedną z ciekawszych funkcji TH-55LFV70 jest system awaryjnego przełączania sygnału. Dzięki niemu, jeśli w przesyłaniu głównych sygnałów wideo i audio do dostępnych portów DVI-D, HDMI, DisplayPort, Digital Link oraz portu USB wystąpi przerwa, system natychmiast przełączy się na sygnały zastępcze. To sprawia, że urządzenia doskonale nadają się do wymagających zastosowań, jak pomieszczenia kontrolne czy centra nadzoru. Oprócz tego, model TH-55LFV70 umożliwia ciągłą pracę przez całą dobę oraz instalację w orientacji pionowej.

Panasonic TH-55LFV70Dzięki matrycy IPS (z ang. in-plane switching) wyświetlacz oferuje szeroki kąt widzenia i wysoką jakość obrazu. Dodatkowo jest wyposażony w powłokę antyrefleksyjną i zapewnia jasność na poziomie 700 cd/m2 – mówi Enrique Robledo, Marketing Manager w Panasonic. – Nowe oprogramowanie do kalibracji obrazu obsługuje czujniki oferowane przez różnych dostawców i pozwala w bardzo łatwy sposób zapobiec różnicy w kolorach pomiędzy wyświetlaczami – dodaje Enrique Robledo.

Panasonic TH-55LFV70 umożliwia szybką i łatwą instalację. Dzięki zastosowaniu Digital Link sygnały wideo, audio i sterowania mogą być transmitowane za pomocą jednego kabla pomiędzy monitorami tworzącymi ścianę wideo, zaś opcjonalny zestaw montażowy zapewnia wyjątkowo prostą regulację ekranów za pomocą nowego systemu wyposażonego w magnesy.

Kierowaliśmy się sugestiami naszych klientów, którzy oczekiwali wyświetlaczy tworzących ściany wideo o niemal niewidocznych połączeniach między ekranami. Nowy model LFV70 jest odpowiedzią na te potrzeby i stanowi doskonałe uzupełnienie istniejącej gamy tego typu ekranów Panasonic LFV5 i LFV50 – dodaje Enrique Robledo.
Urządzenie będzie dostępne na polskim rynku od listopada w cenie od 24 000 zł netto.

Panasonic TH-55LFV70

Related posts

Top
font