Tanie słuchawki dla aktywnych

Thomson HED5112

Thompson EAR 3214

Thompson EAR 3214

W sklepach nie brakuje akcesoriów muzycznych adresowanych dla fanów ćwiczeń. Ale tak naprawdę trudno znaleźć słuchawki, które łączą ergonomię z przyzwoitym brzmieniem i rozsądną ceną. Powyższe kryteria spełniają słuchawki sportowe Thomson. To oferta, której powinni przyjrzeć się amatorzy biegania, fitness itp. – zachęca Macie Kramer z Hama Polska.

Thomson w ramach oferty dla aktywnych oferuje produkty o zróżnicowanych funkcjonalnościach i cenach.

• Model Thomson EAR3214 jest dostarczany z opaską odblaskową, która przyda się podczas wieczornych przebieżek oraz poduszkami usznymi w trzech rozmiarach. Słuchawki posiadają solidną obudowę, odporną na zachlapania oraz pot, dzięki czemu wytrzymają najcięższe ćwiczenia i treningi. Użytkownik może także korzystać z funkcji zdalnego sterowania muzyki oraz odbierania połączeń telefonicznych. Producent oferuje model w dwóch kolorach: pomarańczowym i szarym.

•Thomson Sport Hed 5112 to kolejne słuchawki dla ludzi, którzy aktywnie spędzają czas wolny. Wytrzymałość oraz bardzo

Thomson Sport HED5112

Thomson Sport HED5112

dobre wytłumienie odgłosów zewnętrznych to walory, które docenią zarówno amatorzy biegów, jak i przerzucania ciężarów. Odczepiane pałąki podnoszą komfort noszenia słuchawek, zaś trzy wymienne wkładki, zapewniają optymalne, ergonomiczne, dopasowanie. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym i niebieskim.

• Słuchawki Thomson Sport Hed 61N posiadają 18 mm membrany, w odróżnieniu od modeli Thomson Sport Hed 5112 oraz Thomson EAR3214 wyposażonych w 8 mm przetworniki. Specjalny ergonomiczny kształt sprawia, że słuchawki idealnie przylegają do uszu nawet podczas najbardziej forsujących ćwiczeń. Z kolei elastyczne silikonowe pałąki gwarantują komfort użytkowania podczas najbardziej forsujących ćwiczeń.

Thomson Sport HED61N

Thomson Sport HED61N

Słuchawki Thomson EAR3214 kosztuja około 60 zł, Thomson Sport Hed 5112 – 40 zł, a Thomson Sport Hed 61N – 30 zł.

Top
font