Archos 50 Oxygen Plus i wyświetlacz HD

Archos 50 oxygen plusNowy smartfon Archosa –  50 Oxygen Plus wyróżnia się 5-calowym wyświetlaczem o jakości HD (1280 x 800), wyprodukowanym przez JDI (Japan Display Inc.), jednego z wiodących producentów wysokiej jakości ekranów LCD dla smartfonów. Nowa technologia wykonania ekranu pozwoliła na stworzenie bardzo smukłej konstrukcji całego urządzenia, które ma tylko 7,2 mm grubości i waży 125 g. Dodatkowo smartfon dobrze leży w dłoni.

ARCHOS 50 Oxygen Plus bazuje na ośmiordzeniowym procesorze Mediatek MT6592 i wyposażony jest w układ graficzny Mali-450 MP4, co pozwala na płynne działanie aplikacji, zaawansowanych gier oraz filmów w wysokiej rozdzielczości. Urządzenie wyposażone zostało w aparat 8 MP z tyłu i 5 MP z przodu urządzenia. Tak jak wszystkie smartfony marki ARCHOS, 50 Oxygen Plus obsługuje dwie karty SIM. Dodatkowo oferuje 16 GB pamięci wewnętrznej możliwość rozszerzenie pamięci dzięki slotowi micro-SD.  System operacyjny to Android 4.4 KitKat
ARCHOS 50 Oxygen Plus 3G dostępny będzie w sprzedaży od marca w sugerowanej cenie ok. 530 zł.

4G w lipcu

A w lipcu ma pojawić się ARCHOS 50 Oxygen Plus 4G. Smartfon będzie działał pod kontrolą systemu operacyjnego Android Lollipop i wyposażony zostanie w ośmiordzeniowy procesor MT6752 4G. Nie zmieni się natomiast design względem wersji 3G.

Related posts

Top
font