Smartfony i tablety ARCHOS

ARCHOS 50b Platinum

Już za kilka dni, na najbliższych targach IFA 2014 firma ARCHOS zaprezentuje między innymi najnowszą linię smartfonów i tabletów. – Nasza najnowsza linia produktów charakteryzuje się wydajnością, nietuzinkowym designem i niezwykle korzystną ceną – powiedział Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS. – Naszym priorytetem jest wdrażanie technologii powszechnie dostępnej i jesteśmy dumni, że kształtujemy rynek zapewniając wysoką jakość naszych produktów, która łączy się z przystępną ceną.

Smartfon ARCHOS 50b Platinum

Najnowszy model smartfona – ARCHOS 50b Platinum bazuje na 4-rdzeniowym procesorze i wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD. System operacyjny uaktualniony został do wersji Android KitKat. Dodatkowo smartfon obsługuje dwie karty SIM i aparat 8 MP z autofokusem z tyłu urządzenia i 2 MP z przodu z wbudowaną lampą błyskową. Przechowywanie danych i plików multimedialnych umożliwia wbudowana karta micro-SD o pojemności 8 GB. Tylna obudowa 50b Platinum dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych.
Firma ARCHOS zapowiada również wprowadzenie smartfona 45c Platinum – mniejszej wersji modelu 50b Platinum. Oba modele dostępne będą w sprzedaży od września w sugerowanej cenie 539 zł (50b Platinum) i 449 zł (45c Platinum).

Tablet ARCHOS 101 Oxygen 3Tablet ARCHOS 101 Oxygen oparty jest na czterordzeniowym procesorze ARM Cortex – A17 i oferuje 1,5 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, dzięki czemu sprawdzi się przy intensywnej pracy i zapewni sporo przestrzeni na przechowywanie plików. Urządzenie wyposażone zostało w ekran o rozdzielczości Full HD, co – wraz z wbudowaną aplikacją do odtwarzania wideo – umożliwi korzystanie z całej gamy multimediów. Dodatkowo tablet charakteryzuje cienka obudowa i niewielka masa. ARCHOS 101 Oxygen dostępny będzie w sprzedaży od października w sugerowanej cenie 909 zł.

Smartfony i tablety z systemem Windows

Firma  ARCHOS, bazując na swoim doświadczeniu (wprowadzonym z sukcesem model ARCHOS 9 PC – pierwszy tablet z systemem Windows 7), prezentuje kolejne modele z systemem Windows: tablet 80 Cesium oraz smartfon 40 Cesium.

Smartfon ARCHOS 40 Cesium 3

ARCHOS 40 Cesium – wydajny i przystępny cenowo smartfon z systemem Windows Phone 8.1. Urządzenie pracuje na 4-rdzeniowym procesorze z serii Snapdragon 200 i wyposażone jest w 4-calowy wyświetlacz. Tylna obudowa dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych. 40 Cesium pojawi się w sprzedaży we wrześniu w sugerowanej cenie 329 zł.

Tabletn ARCHOS 80 CesiumARCHOS 80 Cesium – tablet z systemem Windows 8.1, 8-calowym wyświetlaczem IPS o rozdzielczości 1280 x 800 oraz 4-rdzeniowym procesorem Intel. Urządzenie sprawdzi się jako podręczne zastępstwo komputera w mobilnej pracy. 80 Cesium dostępny będzie na rynku od października w sugerowanej cenie 619 zł.

Related posts

Top
font